poster

The Way of Metallist

Dokumentární / Hudební

Česko, 2016, 63 min

Hrají:

Petr Hošek

Producenti:

Robert Šimek
(další profese)

Externí recenze k filmu (4)

 • Echoes-zine.cz

  "Nejsem urputný znalec hudebních filmů, ale tento styl pohledu na kapelu je mi sympatický a já se pochechtávám. Kamera, střihy, zvuk – to vše dokonale sedí a film mě ani na chvíli nenudil. A to jsme teprve v polovině, protože plastová krabička skrývá ještě druhý disk, podstatně delší, který nabízí…" (více)

 • Fobiazine.net ****

  "Něco málo přes hodinu trvající film „The Way Of Metallist“ převážně dokumentární formou skvěle přibližuje celou čtvrtstoletí trvající historii souboru. Ústřední dějovou linii představuje hraný příběh studenta, který v rámci tématu své semestrální práce pořizuje rozhovory se členy skupiny, což coby…" (více)

 • MetalForever.info *****

  "„The Way Of Metallist“ má zkrátka vše, co má hudební DVD mít a ještě něco navíc. Skvělý koncert, Unplugged show, videoklipy a především výborně natočený dokumentární film. Jako vždy je s Malignant Tumour sranda a zároveň jde o kvalitu. Malignant Tumour udělali vymazlené DVD, které je pro každého…" (více)

 • MusicServer.cz (Ondřej Hricko)

  "Úryvky záznamů z koncertů na druhém disku jsou fajn, i když kvalita snímků je značně kolísavá. Nejzajímavější a divácky nejvděčnější asi bude oslava tehdejších dvaceti let na scéně, kde muzikanti sází jednu pecku za druhou. Perfektní je pak i galerie videoklipů, které jsou, skromně řečeno, jeden…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace