Olivie Žižková - Evropo dýchej

všechny plakáty
Hudební / Krátkometrážní
Česko, 2016, 3 min

kulyk odpad!

No nebudu se s tím zbytečně srát, jen přeprcnu svůj příspěvek z tématické diskuze, za větší námahu mi už tato krejzy sink nestojí. Jen podotýkám, že mé nadšení ze zalidňování evropských prostor příslušníky zločinné víry je nulové a vítačem bych se skutečně nenazval. --- Když jsem si tu před časem pitval dobrosernou, a především pro sebe prachysernou mafii, ve které se nám to tak nějak dienstbieruje, pajeruje, bursíkuje a nově i smetanuje, tak by nebylo od věci kouknout i na druhou stranu barikády. ,,Madame" Olivia Žižková: neskutečná zhůvěřilost - z toho by blil i DJ Bobo. O obsahu raději nemluvím, hudba z kolotoče, text od dysgrafika, dyslektika, dysharmonika a vůbec vlastně dysdebila. https://www.youtube.com/watch?v=meXpKEhXKxw&ab_channel=Olivie%C5%BDi%C5%BEkov%C3%A1 Veselá je pak její nástupovka na srazu angažovaných ovčanů. Urazí všechny dole na plácku, předřečníky.... https://www.youtube.com/watch?v=tiuv4sDPcd0&ab_channel=Olivie%C5%BDi%C5%BEkov%C3%A1 Možná není dobré chodit k Drtinové coby nevzdělaný a nepřipravený jeliman, že? https://www.youtube.com/watch?v=jiKZjNrjTz4&ab_channel=punker244 Chápu, že Olinka udělala ve svém nelehkém životě mnohé proto, aby se stala sereblitou, viz http://img.ahaonline.cz/img/18/new_article/1442608-img-zizkova-krytinar-kalendar-v4.jpg?v=4 http://www.extra.cz/images/thumbs/7f/31/7f31e83-10908-oliviebobrholendamilanh-658x900-fit.jpg http://www.conviva.cz/files/Olivie%20CD%20Nej...%20Hity%20Darinky%20R..%20005.jpg jukla Jirkovi na lachtánka a tak, prostě neměla to lehké http://www.expres.cz/olive-zzikova-zivotni-pribeh-d2k-/zpravy.aspx?c=A160809_173046_dx-zpravy_khor proto se na stárnoucí kolena rozhodla, že poslechne sešlého Žižku a chytí migračně-teroristickou příležitost za pačesy. Samozřejmě v dobré víře, tedy - aby si pomohla. No, a kariéra může konečně začít, ne? Co s podobnými supy? Mé lepší já by si od ní na chvilinku vypůjčilo onen revolver, mé horší, zahleděné do milfek, by jí ve své dobrotivosti jen zacpalo hubu kladélkem. ()

Frajer42 odpad!

O této vlastence jsem dosud neslyšel. Vlastně kdybych neviděl tento úžasný videoklip, tak bych o nic nepřišel. Po jeho zhlédnutí jsem si však nemohl pomoci a zapátral jsem v análech, co je to divné stvoření vlastně zač. Už jenom fakt, že je hrdou absolventkou zvláštní školy, svědčí o jejím zvláštním intelektu. Tato osoba evidentně toužila v životě po jedné jediné věci a vzhledem k jejímu impozantnímu intelektu jí bylo tak trošku jedno, jak svého snu dosáhne. Prostě chtěla být vidět. Zřejmě si tím snaží kompenzovat nějaké šrámy minulosti. Soulož s českým trpaslíkem se zřejmě příliš neosvědčila, tak se pokusila přiživit na momentální krizi. Ten její otravný hlas poškozený z nadstandardního polykání bílé lepkavé tekutiny různých chutí se nedal poslouchat. Dost by mě zajímalo, kolik těch věcí, o kterých tak zaníceně zpívá, držela v životě v rukou. Mám takovou představu, že jejíma rukama procházely spíše jiné věci. Opravdu tuhle osobu upřímně lituji. Vím, že to s jejím intelektem není snadné, ale možná by měla v mozku posbírat její zbylé funkční neurony a pokusit se nad sebou přece jenom trošku zamyslet. Viděno v rámci Filmové výzvy 2017. Tento hudební videoklip mi vybral uživatel kulyk, neboť se touto cestou zřejmě snažil sdílet své rozhořčení. Do průměrného hodnocení nebudu hudební videoklip počítat. ()

SNCIS odpad!

Neposlouchatelný shit! Žižková by se měla nechat vyšetřit. Doporučuji video uživatele Millera, které krásně ukazuje - jak ji to pálí. ()