WWE Roadblock: End of the Line (TV pořad)

Sportovní / Akční

USA, 2016, 240 min

NEW DAY VS. THE BAR - 4*. SAMI ZAYN VS. BRAUN STROWMAN - 2*. SETH ROLLINS VS. CRIS JERICHO -3*. THE BRIAN KENDRICK VS. TJP VS. RICH SWANN - 3*. CHARLOTTE VS. SASHA BANKS - 3*. KEVIN OWENS VS. ROMAN REIGNS - 4*.(20.6.2018)

• GTS_PUNK

Poslednú PPV show spoločnosti WWE v roku 2016 si zobral do réžie roster RAW. No, ako začať? Karta je od pohľadu pomerne záhadná a kvalitatívne bolo pred show možno očakávať čokoľvek. Avšak teraz už je jasné, že zápasy sa priklonili na tú kvalitatívne horšiu stranu a toho dobrého bolo počas dve a pol hodiny trvajúcej show pomerne málo. Začiatok bol pritom veľmi sľubný, keďže otváracím zápasom večera bol súboj o tag teamové tituly show RAW a The New Day, ktorí nedávno stanovili historický rekord v dobe ich držania, o ne konečne prišli. Držali ich od augusta 2015 a mňa ako diváka si vôbec nedokázali získať. Mnohokrát ma ich vystupovanie dokonca iritovalo. Za pozitívny bod celej show okrem tohto momentu považujem ešte kvalitný ženský "Iro(wo)man match" takisto s prívlastkom titulový. Sasha Banks rovnako ako Charlotte sa síce prekonávajú každým svojim zápasom a posúvajú tak latku ženskej divízii vyššie, ale ich večné vymieňanie si titulu pri každom ich vzájomnom strete je už skôr stereotypné a očakávateľné. Ak by som sa mal vyjadriť ku zvyšku zápasovej karty, veľa by som toho zrejme nenapísal. Aj keď na nej figuruje niekoľko zvučných mien biznisu, tentokrát sa nepreviedli v najlepšom svetle. Napríklad pri záverečnom zápase som už netrpezlivo očakával jeho koniec a počas jeho priebehu som premýšľal nad všetkým iným, len nie nad tým, čo sa deje v ringu. WWE Roadblock: End of the Line 2016 je rozlúčkou s wrestlingovým rokom 2016 spoločnosti WWE. Ten bol vďaka mnohým aspektom všelijaký. Niekedy dokázal potešiť, ohromiť, naštvať a mnohokrát aj nudiť. A práve k väčšej nude a podpriemeru možno zaradiť aj túto show. Vianočný darček to pre wrestlingového fanúšika v žiadnom prípade nie je.(19.12.2016)

• - Oficiální skladbou show je píseň „A Different Kind of Dynamite“ od Thousand Foot Krutch. (TheSpearCZ)