WWE Roadblock se uskutečnil 18. prosince 2016 v PPG Paints Arena (Pittsburgh, Pensylvánie). Na kartě se sešlo sedm zápasů.

1) Kickoff: Big Cass vs. Rusev
2) The New Day vs. Cesaro & Sheamus (WWE Raw Tag Team Championship)
3) Braun Strowman vs. Sami Zayn (10-minute limit Match)
4) Seth Rollins vs. Chris Jericho
5) Rich Swann vs. T.J. Perkins vs. The Brian Kendrick (Triple Threat Cruiserweight Championship)
6) Sasha Banks vs. Charlotte Flair (30-minute Iron Man Raw Women's Championship Match)
7) Kevin Owens vs. Roman Reigns (Universal Championship) (TheSpearCZ)

Bobik9

NEW DAY VS. THE BAR - 4*. SAMI ZAYN VS. BRAUN STROWMAN - 2*. SETH ROLLINS VS. CRIS JERICHO -3*. THE BRIAN KENDRICK VS. TJP VS. RICH SWANN - 3*. CHARLOTTE VS. SASHA BANKS - 3*. KEVIN OWENS VS. ROMAN REIGNS - 4*. ()

GTS_PUNK

Poslednú PPV show spoločnosti WWE v roku 2016 si zobral do réžie roster RAW. No, ako začať? Karta je od pohľadu pomerne záhadná a kvalitatívne bolo pred show možno očakávať čokoľvek. Avšak teraz už je jasné, že zápasy sa priklonili na tú kvalitatívne horšiu stranu a toho dobrého bolo počas dve a pol hodiny trvajúcej show pomerne málo. Začiatok bol pritom veľmi sľubný, keďže otváracím zápasom večera bol súboj o tag teamové tituly show RAW a The New Day, ktorí nedávno stanovili historický rekord v dobe ich držania, o ne konečne prišli. Držali ich od augusta 2015 a mňa ako diváka si vôbec nedokázali získať. Mnohokrát ma ich vystupovanie dokonca iritovalo. Za pozitívny bod celej show okrem tohto momentu považujem ešte kvalitný ženský "Iro(wo)man match" takisto s prívlastkom titulový. Sasha Banks rovnako ako Charlotte sa síce prekonávajú každým svojim zápasom a posúvajú tak latku ženskej divízii vyššie, ale ich večné vymieňanie si titulu pri každom ich vzájomnom strete je už skôr stereotypné a očakávateľné. Ak by som sa mal vyjadriť ku zvyšku zápasovej karty, veľa by som toho zrejme nenapísal. Aj keď na nej figuruje niekoľko zvučných mien biznisu, tentokrát sa nepreviedli v najlepšom svetle. Napríklad pri záverečnom zápase som už netrpezlivo očakával jeho koniec a počas jeho priebehu som premýšľal nad všetkým iným, len nie nad tým, čo sa deje v ringu. WWE Roadblock: End of the Line 2016 je rozlúčkou s wrestlingovým rokom 2016 spoločnosti WWE. Ten bol vďaka mnohým aspektom všelijaký. Niekedy dokázal potešiť, ohromiť, naštvať a mnohokrát aj nudiť. A práve k väčšej nude a podpriemeru možno zaradiť aj túto show. Vianočný darček to pre wrestlingového fanúšika v žiadnom prípade nie je. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „A Different Kind of Dynamite“ od Thousand Foot Krutch. (TheSpearCZ)