Démoni 2

• Itálie Dèmoni 2... l'incubo ritorna (více)

Svět Démonů je skrytý v jiné dimenzi a z ní si najde cestu do našeho světa, prostřednictvím televizního signálu, do televizoru v pokoji 18 leté oslavenkyně. Mrakodrap ve kterém propukne démonické peklo je hermeticky uzavřen a všichni obyvatelé jsou ponechán napospas démonů. (TV Nova)

sullafelix

neviem ako iný ..ale ja pri svojich hodnoteniach musím byť stále objektivný ..a tvrdím, že v porovnaní s inou horrorovou tvorbou je tento gore absolutný super ...mnoho režiserov by sa na také verné a brutálne gore scény absolutne nezmohlo ..... určite je tento projekt lepší ako 93 % svetovej horrorrovej tvorby ...takže je to vlastne elita = * * * * * ()

Astaroth12

Demoni sú ako v jednotke parádni. Masky sú ukážkové.Je tu aj to čo sa mi páčilo v jednotke,keď sa človek menil na démona,začali mu vypadávať zuby,lebo sa drali špice.Hudba nebola dva krát zaujímavá a tu ma vôbec neoslovila.Tu je ešte primitívnejší príbeh ako v jednotke. Bol tu evidentne zúfalý výkrik,o atmosferický horor.Ale to sa nenaplnilo.Keď som pozoroval tie postavy,tak pri stresových situáciach,čo invázia démonov asi je,tak to nezvládali a kotskejšie sa ani chovať nemohli.Po krvavej stránke sa vôbec nešetrilo,ale všetko ostatné zaostávalo.Ale ten gremlins bol veľmi trápny. Jednotka bola oproti tomuto filmu lepšia. ()

petero

Slušný horor ako sa na taliansku produkciu 80tych rokov patrý. Horor sa miesi s komédiou čo pridáva na zábavnosti. Masky démonov sú slušné okrem gremlina, no ten je efektne odstránený. Samozrejme že talianske obsadenie je ako vždy bez výraznejšieho herectva, no koho to pri takomto filme trápi, a tak zaujmú hlavne postavičky prihlúpleho kulturistu z fitneska a jeho trénera. ()

JAn

Odfláknuté pokračování, které připomene spíše nevydařený remake. Všechno, co bylo předtím tak cool, zůstalo zahrabané kdesi v ruinách kina. Ve dvojce se tak nedočkáme ničeho jiného, než jen laciné recyklace prvního dílu, která po půl hodině začne nudit. Co ovšem stojí za to, je film ve filmu, který hrdinové sledují v televizi a který,dalo by se říct, je vlastně tím pravým pokračováním původních Demons. ()

dwi

Dvojka Démonů od jedničky originálností rozhodně neoplývá, neboť jediné na co se Lamberto Bava zmohl, byla změna prostředí. Kino vystřídal za prosklený mrakodrap, ve kterém opakuje prakticky vše, co jsme mohli vidět v díle prvním. Aby toho nebylo málo, tak si režisér ještě vypomáhá lacinými dějovými odbočkami (např. scéna s Jacobem a jeho partičkou), čímž se snaží zamaskovat absenci nápadu. Démoni vypadají stejně, přičemž jejich neustálý chropot začne po půl hodině lézt na nervy, a logika příběhu je taktéž postavena dosti na hlavu. Navázat na úspěch jedničky je věc jedna, ale zcela jí překopírovat je věc druhá. ()

• Hudbu k tomuto filmu nahrála britská heavymetalová skupina The Smiths. (Chatterer)
  • První filmová role Asie Argento. (Chatterer)