Come Together

USA, 2016, 4 min

Wes Anderson

Wes Anderson

Bruno Delbonnel

Farebná obrazová nádhera vo vianočnom duchu by Wes Anderson, ktorá ale toho veľa nepovie. Len tak pre radosť...55/100(24.10.2017)

Sledovat takové reklamy v televizi, tak se těším na přestávku ve filmu!(29.3.2017)

Wau. Tak takúto dobrú reklamu som teda nečakal. Wes Anderson vie čo robí a Adrien Brody je dobrý. Vizuál je na jednotku. Na to, že to je reklama, tak sa jej podarilo mi navodiť vianočnú atmosféru. A to oceňujem, kedže to zvládla za LEN 4 minúty! K pozretiu TU: https://www.youtube.com/watch?v=VDinoNRC49c(18.12.2017)

Líbivá reklama, která těží z vizuálního opojení filmu Grandhotelu Budapěšť. Adrien Brody je na poli 4min naprosto výtečný a podává svůj vysoký standart. Kouzlo celé reklamy tkví v detailních a velmi sytě barevných interiérech a kostýmech v minimalistickém provedení. Snad bude Wes Anderson pokračovat v takovýchto reklamních hrátkách, které zahřejí a neurazí. Po dlouhé době konečně kvalitní reklama na českých obrazovkách. 7/10(7.12.2016)

Wes Anderson je králem podmanivého minimalismu. I když se jedná o reklamu.(5.12.2016)