Jurigokoro

Vardara

Příběh o tom jak jednoduché je provést zločin a těžké odpustit. Na začátku mě z toho, co Misako prováděla až mrazilo a někdy jsem si říkala, kdy už jí konečně někdo zastaví a pak tu byla další klidnější linka mladého majitele kavárny, kterému se ztratí přítelkyně a pomoc mu nabídne záhadná cizinka. Zajímavý příběh, jen mě tak zcela nechytl. Mám ráda jak Japonci často s tématy balancují na hraně normálnosti a šílenosti. Tady to ale pro mě už nebylo ničím nové. Každopádně silné tři hvězdičky. ()

Marze

Film si tak nějak plyne jakoby bez konce a najednou je konec.Hezká milostná scéna okolo hodiny a dvacet minut filmu. ()

Tyckin

Lehce rozporuplný a občas i značně průhledný, přesto poměrně zajímavě zrealizovaný snímek na téma potěšení z sebeubližování či smrti samotné, zároveň však pojednávající o vztazích i lásce jež dokáže leccos změnit. Hudba k filmu sedí dobře, takže jsem to i přes lehce přetaženou stopáž odkoukal celkem se zájmem, jen tohle dílo zkrátka nijak nevyčnívá z řady, takový typický 7/10 kousek. ()