poster

1898. Los últimos de Filipinas

Válečný / Drama

Španělsko, 2016, 105 min

Režie:

Salvador Calvo

Kamera:

Alex Catalán

Hudba:

Roque Baños

Kostýmy:

Paola Torres
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • desade
  ***

  - Podívejte, poručíku, ve válce existují dva typy vojáků: ti, co chtějí medaile a ti, co se chtějí vrátit. - Kdybych si mohl vybrat, tak raději ty první. - Ti jsou nejnebezpečnější. (Dík za titulky: Yusek, Mejsy)(23.9.2017)

 • Gagin
  ***

  Ve filmu se střídají dobré a špatné pasáže v celku to potom působí hodně průměrně. + za hezké prostředí Filipín.(18.9.2017)

 • Morholt
  ***

  Poslední epizoda španělsko-amerického konfliktu, která se dá do určité míry přirovnat k obraně Alama. Film nabízí celkem solidní válečné scény, slušné herecké obsazení a v mezích možností využívá i nádherné filipínské prostředí. problém je, že vojáci tráví uvnitř opevněného kostela až příliš mnoho času a ten se režii většinou nepodařilo podat tak poutavě, abych u toho nezíval. Každopádně za podívání to určitě stojí a doporučuji si zběžně pročíst něco na dané téma. Kouká se na to pak líp. 60%(19.9.2017)

 • - Napriek tomu, že celý dej filmu sa odohrával na Filipínach, jeho natáčanie prebiehalo na Kanárskych ostrovoch a v Rovníkovej Guinei. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace