Angie (Emma Rigby) tvrdo pracuje ako plánovačka eventov vo firme svojho strýka, zatiaľ čo jej sesternica Candace (Sarah Stouffer) zlízava všetku smotanu. Angie pomôže Candace získať pozvánku na slávny vianočný maškarný ples, organizovaný bohatým starým mládencom Nicholasom Carmichaelom (Peter Porte). Keď však Candace ochorie, Angie si nasadí masku a vyberie sa na ples miesto nej. Okamžite padne do oka Nicholasovi, ktorý sa musí oženiť, aby neprišiel o dedičstvo. Angie je nútená z plesu odísť ešte pred odhalením svojej identity, nechajúc Nicholasa pátrať po tajomnej žene jeho snov. Angie čaká náročné životné rozhodnutie - buď stratí vysnívanú kariéru, na ktorej tak tvrdo pracovala, alebo príde o lásku svojho života... (TV Doma)

vybka

Mám rada tieto nenáročné vianočné filmy, ktorých si zopár vždy v čase Vianoc pozriem. Toto bol jeden z tých vydarenejších, herecké výkony celkom v pohode, nie až tak trápne ako v iných filmoch s rovnakou tematikou. Jediné, čo ma počas celého filmu neskutočne vyrušovalo a pokazilo mi celkový dojem z celého filmu boli tie nafúknuté pery hlavnej predstaviteľky. ()

RedRose991

Typické americké, nie celkom reálne a chvíľami presladené, ale pre mňa jeden z tých lepších oddychových vianočných filmov. Človek sa pri tom nenudil, celkom ma to vtiahlo do deja, aj keď som to pôvodne zapla len ako "pozadie" popri upratovaní. Vydarená romantická oddychová komédia, nič viac od toho nečakajte. ()

nash.

Další z nekonečného množství variací Popelky se tentokrát sice obejde bez macechy i střevíčku a vystačí si jen s vychytralou sestrou, ale zase to celé obohacuje o cyranovský motiv, takže proč ne. Nenudí a v čase vánoční pohody je příjemným doplňkem rozsvíceného vánočního stromečku. ()

eLeR

Som potrebovala ožehliť prádlo. Aj hlava si oddýchla. Vianočná romantika presne na to ušitá. 1,5* ()

Arsenal83

Emma Catherine Rigby je dôkazom toho, že aj na ostrovoch špatného jedla a ešte špatnejších žien sa môže urodiť niečo chvályhodné. Kým teda nenavštívite plastického chirurga a ten vám krásne natiahne obočie do večne prekvapeného výrazu a do pier naloží duckface umenie kombinované s ďalšími hydinovými záležitosťami, ktoré sa zakorenili až v mozgu, pretože z krásnej ženy sa stala adeptka pre Maddam Tussaud. Ale neva, stále na Britku celkom nebritká. V každom prípade ide o lacnú, predvídateľnú a zvláštnu popolušku, pretože tá namiesto črievičky stratila ... ponožku. Našťastie nie tak smradľavú, ako by sa dalo z hrôzou čakať. ()