Po ulici jde zmatená žena, která krvácí z rozkroku. Na urgentu porodí jedno zdravé miminko, ale to první porodila někde jinde. Začíná souboj s časem o život miminka. Rasputin mezitím zachrání barmanku před agresivním hostem. Bohužel tak nešťastně, že host skončí s židlí zabodnutou v hrudníku. Rasputin tím na sebe upozornil, takže to vypadá, že bude muset zmizet. David se na nic neptá a kolegu zachrání. Je to první krok k velikému přátelství. (TV Prima)

mira007

Homosexuální sestra v podání Filipa Cíle dodává kuráž mladičkému homosexuálnímu pacientovi ke coming outu. Těžce dýchatelný úlet, naštěstí tento díl zachránil závěrečný song Freddie Mercury - Living on my own. ()

Luk Skywalker

Po úvodních dvou je tento slabší to, že se v některých dílech budou chybět hlavní postavy dává tušit, že to bude jako v Ohnivém kuřeti, prostě ne všichni budou v každém díle. Diagnózy létají vzduchem a zase se operuje bez souhlasu a bez nějakého ptaní, však proč že... Aspoň se objevila nějaká diagnostika konkrétně sonograf (ultrazvuk) a EKG (hurá). ()

Stejšn odpad!

Neuvěřitelné. Nikdy jsem si nemyslel, že to napíšu, ale ORZko je proti tomuhle kvalitně zahrané dílo. Skutečně, nad hereckými výkony všech zúčastněných v úžasu kroutím hlavou. Dialogy jak z pomocné školy. Ale co víc - špatně je i kamera a hudba. Masakr. ()

nula87 odpad!

K nalitým doktorům se tentokrát přidá i vyhrožování pacientům, aby křivě vypovídali na policii. A to je samozřejmě jenom nadstavba k brutálním dialogům, parodickým hereckým výkonům, a opět zpomaleným záběrům s tklivou hudbou - bez toho by to totiž nebylo ono! ()

BarkaS odpad!

Říkala jsem si, že to vydržím a dám tomu šanci. Nemusela jsem se snažit, protože mě úplně paralyzovalo, jak to bylo strašný. Ani jako komedie to není dobrý. A ta hudba? Pomoc! ()