• BarkaS
  odpad!

  Říkala jsem si, že to vydržím a dám tomu šanci. Nemusela jsem se snažit, protože mě úplně paralyzovalo, jak to bylo strašný. Ani jako komedie to není dobrý. A ta hudba? Pomoc!(27.3.2017)

 • mira007
  **

  Homosexuální sestra v podání Filipa Cíle dodává kuráž mladičkému homosexuálnímu pacientovi ke coming outu. Těžce dýchatelný úlet, naštěstí tento díl zachránil závěrečný song Freddie Mercury - Living on my own.(13.7.2018)

 • Luk Skywalker
  *

  Po úvodních dvou je tento slabší to, že se v některých dílech budou chybět hlavní postavy dává tušit, že to bude jako v Ohnivém kuřeti, prostě ne všichni budou v každém díle. Diagnózy létají vzduchem a zase se operuje bez souhlasu a bez nějakého ptaní, však proč že... Aspoň se objevila nějaká diagnostika konkrétně sonograf (ultrazvuk) a EKG (hurá).(28.3.2017)

 • Stejšn
  odpad!

  Neuvěřitelné. Nikdy jsem si nemyslel, že to napíšu, ale ORZko je proti tomuhle kvalitně zahrané dílo. Skutečně, nad hereckými výkony všech zúčastněných v úžasu kroutím hlavou. Dialogy jak z pomocné školy. Ale co víc - špatně je i kamera a hudba. Masakr.(27.3.2017)

 • nula87
  odpad!

  K nalitým doktorům se tentokrát přidá i vyhrožování pacientům, aby křivě vypovídali na policii. A to je samozřejmě jenom nadstavba k brutálním dialogům, parodickým hereckým výkonům, a opět zpomaleným záběrům s tklivou hudbou - bez toho by to totiž nebylo ono!(29.3.2017)