• elizabeth_ba

Tato epizoda pojednává mimo jiného rovněž o tom, jak se mohla něžná a křehká Lucie asi o padesát dílů dopředu zbavit toho kreténa, co se s ním zapletla. No, dobře vím, že s ním vůbec neměla mít nic společného, ale taky vím, jak lehce se tohle radí a jak velice blbě koná...(19.2.2018)

• Luk Skywalker

Opravdu oceňuji, že Prima se snaží do nás chrlit diagnózy, ale opravdu to na přijmu vypadá trochu jinak, to převedli kazuistiky do řeči a navíc říkají očividné věci. Dále mi nejsou jasné specializace zdejších lékařů, to by měli objasnit a Laurinová předvedla dobrý výkon až mi připomněla jednu vrchní sestru :-). Hepy end a řešení vztahu milenka-manželka na hodnotě epizodě nepřidala.(30.3.2017)

• mira007

Prima se překonává - patnáctiletá pacientka resuscitovaná nahoře bez - snad kvůli tomu na Primě nikoho nevyhoděj, protože takové erotično se na týhle stanici snad zakazuje nebo co.(5.4.2017)

• nula87

Jednoduše skvělé. Bez diskusí překonán rekord v počtu vyslovení slova "penis" během jednoho českého (a možná i celosvětového) seriálového dílu.(5.4.2017)

• Neklan006

Ten geniální název epizody asi vymyslela sama Mery Laurinová :))(1.4.2017)