• elizabeth_ba
  *

  Tato epizoda pojednává mimo jiného rovněž o tom, jak se mohla něžná a křehká Lucie asi o padesát dílů dopředu zbavit toho kreténa, co se s ním zapletla. No, dobře vím, že s ním vůbec neměla mít nic společného, ale taky vím, jak lehce se tohle radí a jak velice blbě koná...(19.2.2018)

 • Luk Skywalker
  *

  Opravdu oceňuji, že Prima se snaží do nás chrlit diagnózy, ale opravdu to na přijmu vypadá trochu jinak, to převedli kazuistiky do řeči a navíc říkají očividné věci. Dále mi nejsou jasné specializace zdejších lékařů, to by měli objasnit a Laurinová předvedla dobrý výkon až mi připomněla jednu vrchní sestru :-). Hepy end a řešení vztahu milenka-manželka na hodnotě epizodě nepřidala.(30.3.2017)

 • mira007
  **

  Prima se překonává - patnáctiletá pacientka resuscitovaná nahoře bez - snad kvůli tomu na Primě nikoho nevyhoděj, protože takové erotično se na týhle stanici snad zakazuje nebo co.(5.4.2017)

 • nula87
  *

  Jednoduše skvělé. Bez diskusí překonán rekord v počtu vyslovení slova "penis" během jednoho českého (a možná i celosvětového) seriálového dílu.(5.4.2017)

 • Neklan006

  Ten geniální název epizody asi vymyslela sama Mery Laurinová :))(1.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace