• kingik

Hodinová masáž Prima debility. Za dialogy by se nestyděl ani Mickeyho klubík. Objevila se i zápletka. Tým pseudodoktorů měl tentokrát co do činění s šílencem, který hrozil leteckým dnem, když vyštrachal odněkud z burzy granát a pistoli. Tým "lékařů" byl nucen odoperovat jeho ženu v poslední fázi rakoviny. Směšný zásah policejního komanda, který dokonale rozkucká diváka. Nepřišlo mně, že tvůrci jsou úplně při smyslech. Herci naprosto prkenní, neexistence režie, scénář dopisovaný na toaletě. Není třeba popisovat, v jakých kulisách se odehrávala ta obludnost. Chudák "Bíny" Skamene se musel posilnit alkoholem snad doopravdy, alespoň tak působil, aby si náhodou neuvědomil, v čem skončil. Přehlídka mladých hereček přišla vniveč. Chvíli jsem přemýšlel, že za ně udělím bod, ale ne. Naprostá uhozená trapárna. 0/10(18.9.2017)

• mira007

Maniak Štolpa s granátem v nemocnici .... zfilmované po primácku do naivity. Zásahovka o třech lidech pak maniaka odzbrojí, že ho povalí na zem. Celkem zábavný díl.(19.9.2017)

Granát a pistole průměr . Zase všechno zachránil Hof 65%(25.11.2017)