Náhodně jsem zhlédla jeden z dílů druhé série a překvapivě zjistila, že se na to dá (i přes tu hrůzu z počátku první série) nyní dívat. Velmi tomu pomohla nově příchozí postava primářova syna Matyho, velmi dobře zahraná Davidem Gránským. Sice v člověku občas vzbuzuje pocit, že tam autoři poslali z předminulého století Vinnetoua, ale stejně člověk (teda ženská) po podobném princi na bílém koni ve skrytu duše touží, i když ví, jak je to (ne)reálné. Postavu Lucie jsem si oblíbila už v předchozích dílech a Sašenka je s tou svou arogancí rovněž k sežrání (jak o ní prohlásila jedna z rovněž později prišedších postav), takže kdyby kvůli ničemu jinému tak pro vizuální zážitek ;-) jsem nejenom tento díl, ale i celou sérii dokoukala až do konce.(13.2.2018)

Bingo! Rosákova postava potkala mrtvici. tenhle díl nebyl statický a něco se tam i dělo , nadprůměrný díl.(5.10.2017)