• mira007
  ****

  Kdyby únosce začal střílet rukojmí tak tam vlítne zásahovka, ale jsme v Rubavě kde ten magor má čas střílet do rukojmích jak se mu zlíbí. Ale jinak jeden z lepších dílů i díky zavěrečnému elektronickému tanečnímu songu,(11.12.2017)

 • DavidHolub
  *****

  Skvělý díl 100%(11.12.2017)

 • elizabeth_ba
  *****

  Rubava je asi posledním městem s nemocnicí s urgentním příjmem, kde nemají na poště „lístečkový“ systém… Přesto její Přepadení (i když ten název jsme tu taky už jednou měli) považuji za dosud nejlepší díl, rozhodně teda pro mě byl ze všech nejromantičtější a i dostatečně akční (i když si o postupu zásahovky taky myslím své, snad se obávali ohrozit rukojmí) a emoce ždímající – první (a bohužel dosud i poslední) pořádný polibek Matyho a Lucie; Vali, Růženka, Jindra a pan Hojer, statečná paní z pošty a její milující manžel aneb Lazarův fenomén. No a vůbec… Jelikož jsem si konečně v nějakém díle pořádně užila Matyho a Lucie, tak jsem při opětovném zhlédnutí nakonec (celkem zcela neobjektivně) přidala další hvězdičku (opravdu nevím, zda jsem někdy tak nějakou romantickou linii kromě Kůstky s Boothem v Bones (https://www.csfd.cz/film/221410-sberatele-kosti/komentare/) tolik prožívala, ale určitě ne).(5.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace