Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Učitel Jelínek byl žačkou obviněn ze sexuálního obtěžování, ale nic mu nebylo prokázáno. Od té doby je jeho rodina v ohrožení, někdo jim hodil zápalnou láhev do domu. Doktorka Krutinová rodí dřív, než bylo plánováno a nastávají komplikace. (TV Prima)

Recenze (3)

elizabeth_ba 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako první mě teda napadlo, jakej (a kterej) kamarád by takhle přiletěl k porodu, i kdyby to nakrásně byl kolega doktor… Jenomže jsem ve svém komentáři nechtěla být ani ironická ani cynická, jsem totiž skálopevně přesvědčená, že by se něco takového k něžné a romantické lásce mezi Matym a Lucií vůbec nehodilo. Poněvadž tak ryzí a čistý cit (proč mě tak dojímá, viz můj komentář k předchozí epizodě č. 72, S02E44), jemuž on mylně (a obranně) říká kamarádství, by nemohl vzniknout, kdyby křehká Lucie nebyla zklamaná předchozím vztahem a sympatický Maty neměl mnohem větší šrámy na duši, než je jeho celkem slušivá jizva na tváři. Vím, že mé přitroublé čekání na rozuzlení a happy end v tomhle ohledu je veskrze (zastydle) pubertální a příšerně naivní ale stejně si nemohu pomoci… ;-) ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Případ sexuálního obtěžování, kdy se žačka omluví učiteli je hodně kostrbatá a zahraná trochu ... jen trochu, ale jinak zase díl, který je spíše nadprůměrný. ()

Reklama

Galerie (22)

Reklama

Reklama