Prokop má problémy s nemocnou matkou, nemůže se o ni starat, když pracuje. Má pocit, že je na všechno sám, potřeboval by někoho s kým si o tom může promluvit. David má na večer program s Mery, ale Nina ho pozve na panáka. Vali dostala od Hojera kytku a není si jistá, jestli to nemá nějaký důvod. Neví, jestli na něco důležitého nezapomněla. A Libuška ji ještě víc zneklidní. Rasputin díky pacientovi potkává Jindřicha, ten ho seznamuje se společenstvím lidí, kteří se na nedaleké farmě připravují na návrat do společnosti. A pořezaného pacienta i na urgentu pronásleduje tajemný útočník. (TV Prima)

elizabeth_ba

O trošku lepší než minulý díl. Případ s paintballem a jednou ledvinou, stejně jako ten s vírou, věrností a pohlavní chorobou nic moc, případ s prstem a husou se dá brát jako vcelku dobrý nápad, ovšem realizace taky nic moc, zábavný byl pouze Viktor, kterému zdatně sekundovala znuděná Saša. V příštích dvou dílech by se měla znovu objevit jedna moje oblíbená postava, takže i přes nízké hodnocení posledních dvou dílů ještě seriál nezavrhnu a zatím (alespoň ty dva následující díly) ještě zhlédnu. ()