Případy v tomto díle byly opravdu slabší než hlavní linie kolem Matyho potíží nebo Petřina porodu. Snažili se z nás trošku ždímat emoce, a nakonec se jim to (aspoň u mě) v úplném závěru skutečně povedlo... Paní Adamová Petru ukonejšila. Maty (obvykle i přes svou jizvu krásný jako obrázek) je zde bledý jako stěna. Maminka (nejen ta jeho) má vždycky pravdu, a konečně se tady taky jednou sedí v jiné hospodě než v profláknutém nonstopu. No a Nina definitivně seznala, že, myslela-li si, že má svůj vztah k Davidovi vyřešen a pod kontrolou, tak se teda setsakra spletla... Za mě proto dost dobrý.(16.4.2018)

Hodně slabší díl, protože: 1) všichni v případ fotbalisty se chovali naprosto nelogicky a debilně, moc realistické to nebylo, ikdyž "boxerská demence" v Rubavě ještě nebyla 2) případ nezadržitelné sexuální mašiny mi přišel taky neuvěřitelně hloupý a ještě ne moc dobře zahraný 3) akce rozbitý výtah už tady byl, ne?(13.4.2018)