Saša se vrací na urgent a zjištuje, že primářem je její starý známý Filip Kodym. Ten Sašu do práce přijímá, ale je jasné, že to s ním nebude mít snadné. Mery se ujišťuje, že o situaci ví Bojan, Filip připomíná, že primářem je teď on. Mezi Davidem a Filipem vládne napětí, mají rozdílné názory na to, jak postupovat při operaci. Hojer chce potěšit Vali, konečně našel krásné místo pro jejich svatbu. I Vali se místo moc líbí, má to však háček. A ze zdánlivě jednoduchého podchlazení bezdomovce se stane dramatický případ. (TV Prima)

elizabeth_ba

Hned na začátku jsem se dozvěděla, že v tomto dílu opět nevystupuje moje oblíbená postava (Maty), a tak si trochu předčasně řekla "ach jo". Chvíli předtím se ale na urgent vrátila Sašenka Růžičková, která pak na sále moc krásně utřela nového pana primáře 😁, i když se jí jako obvykle podařilo nafasovat bezdomovce. Případ s kadmiem nebyl sice nic světoborného, ale šlo to. A závěr s bowlingem neměl chybu, i když jsem se krátký okamžik obávala, že se ze seriálu scénář pokusí udělat červenou knihovnu. 😉 Post scriptum: Spolukomentujicí kolegové mají tak trochu pravdu. Saša se zřejmě nikdy nenaučí dělat s lidma, i když je potřebuje. Přesto nesympatická pro mě není ona, ale spíše Prokop. A Váňa by byl skutečně zábavný, nebýt toho, že těch jeho "překlepů"; začíná být opravdu trochu moc, takže na práci sanitářů to nevrhá ideální světlo. ()