• DavidHolub

O fous lepší než minulý díl. Ale je to stále debilní(25.4.2018)

Pobavilo. Oceňuji, že štáb vyrazil mimo ateliéry do hor na sjezdovku - záběry mladé lyžařky jak sjíždí svah celkem profi.(26.4.2018)

Lepší než předchozí díl s nepovedenou svatbou. Už jen proto, že se tam tentokrát vyskytovali téměř všichni, kromě Viktora a ředitele Bojana (no a samozřejmě Lucie. Opět jsem si uvědomila, jak velmi důležité u Bones - Sběratelé kostí - bylo, že všechny hlavní a důležité postavy vydržely od začátku nebo svého příchodu až do konce). Případ mladé lyžařky byl zajímavý, s autonehodou už to bylo horší, pravděpodobnost pohnutí se svědomí u takového člověka či právníka, jenž ho obhajuje, považuji za velice nízkou. Skauti s dědou docela fajn. Osobní život se tentokrát řešil pouze u Prokopa a okrajově u Petry, což šlo trochu mimo mě. Přesto za mě poctivé tři hvězdičky a budu s napětím očekávat, jak se bude dál vyvíjet zdravotní stav Matyho i Davida.(26.4.2018)