Jak se zbavit Zacha , aby šel točit Metanol pro ČT? Pošle ho primář na stáž.(12.5.2018)

Tak jestli jsem se v předchozích dílech nudila, v tomto jsem na to neměla čas. A vlastně zase jednou došlo i na slzičky... Úplně stejně jako když jsem poprvé v devíti letech viděla Vinnetoua, úplně stejně jako při závěrečné bitvě filmu Král Artuš a stejně jako cca ve dvou třetinách ságy Vojna a mír. A to jsem se domnívala, že se mi to stává už jen u knih. I když po tom, co scénář provedl Matymu, není divu. Maty krvácí do mozku, David bere prášky, po nichž si přestává věřit, a Rasputin se zamiluje... A pak nemá člověk brečet. City ždímající příběh dívenky z prolézačky do výše popsaného zapadá taky dokonale a pro odlehčení je tam pán s podezřením na infarkt. Primář se všemi hezky manipuluje a dělá to dobře, jelikož to ostatním vůbec nepřijde. Mně se tento díl líbil a netrpělivě po dlouhé době očekávám další. Ačkoliv bude-li Maty měsíce v umělém spánku a Lucie na mateřské, tak mě to očekávání brzy přejde. (Additum 3. května 2018 Nota bene, začíná-li zítra Diamantová liga v atletice).(2.5.2018)