David se léčí, jenomže v práci začíná být nejistý a všechny překvapuje tím, že se raději drží stranou a řídí se pokyny ostatních. Matymu není dobře. Je přesvědčený, že mu bude stačit trochu si odpočinout, ale ukazuje se, že situace je vážnější. I přesto, že se Saša hodně snaží dostat možnost jet na stáž, Filip se rozhodne pro Rasputina. David se nabídne, že se postará o Rasputinova pacienta, v době jeho nepřítomnosti. Saša ošetřuje pacienta s podezřením na infarkt. A na urgentu se objevuje holčička, jejíž zdravotní stav má na svědomí výchova otce. (TV Prima)

elizabeth_ba

Tak jestli jsem se v předchozích dílech nudila, v tomto jsem na to neměla čas. A vlastně zase jednou došlo i na slzičky... Úplně stejně jako když jsem poprvé v devíti letech viděla Vinnetoua, úplně stejně jako při závěrečné bitvě filmu Král Artuš a stejně jako cca ve dvou třetinách ságy Vojna a mír. A to jsem se domnívala, že se mi to stává už jen u knih. I když po tom, co scénář provedl Matymu, není divu. Maty krvácí do mozku, David bere prášky, po nichž si přestává věřit, a Rasputin se zamiluje... A pak nemá člověk brečet. City ždímající příběh dívenky z prolézačky do výše popsaného zapadá taky dokonale a pro odlehčení je tam pán s podezřením na infarkt. Primář se všemi hezky manipuluje a dělá to dobře, jelikož to ostatním vůbec nepřijde. Mně se tento díl líbil a netrpělivě po dlouhé době očekávám další. Ačkoliv bude-li Maty měsíce v umělém spánku a Lucie na mateřské, tak mě to očekávání brzy přejde. (Additum 3. května 2018 Nota bene, začíná-li zítra Diamantová liga v atletice). ()