• elizabeth_ba

Wtf, dělají si ze mě snad scenáristé ... (legraci)? A co se týče zdejších hodnocení, fascinují mě lidé, co dávají odpad úplně každému dílu (asi masochismus ne? když 100 dílů hodnotí odpadem a furt to ještě sledují, docela podivné a spíše politování hodné) a rovněž lidé, již dávají jednomu dílu odpad a druhému pět hvězdiček, když se ty mezi sebou téměř neliší. Nebo také tací, co hodnotí díl ještě před premiérou. Trochu to začíná reflektovat klesající úroveň tohohle seriálu, jelikož kromě záměrně zkreslujících hodnocení, už tady skoro nikdo jiný nehvězdičkuje (čest pár výjimkám, kteří ještě navíc statečně píší komentáře, jimž přeji, ať je baví ještě dlouho to sledovat, já tomu dávám šanci pouze do žní... Původně jsem byla tak naštvaná, že jsem následující díly už vidět ani nechtěla).(23.5.2018)

• mira007

Celkem akční, ale překombinované, takže jsem aspoň rád, že se vrátil opálenej Zach.(24.5.2018)