Kdyby aspoň ten obsah Tv Prima byl v pořádku, ono ale ta sestřička, co ji pozvali místo Mery, a co se pohádala s Matym ohledně stomatochirurga potřebnýho k operaci pokousaného kluka, byla Zuzka nebo Zuzanka, ne Karolína... No a tý malý (myslím sestřičky Evy) je mi nakonec i celkem líto, i když jsem ráda, že mojí oblíbený Lucii Krutinový nevleze do zelí ;-) ... No a s kolegyňkou Idée_fixe naprosto souhlasím, asi podobně jako, když já jsem měla tu "čest" vidět ten díl o archeolozích a moru...(25.9.2018)

Stíhačka Eva je marná, tak aspoň že tvůrci tlačí na pilu v lékařských případech a dostává se nám čím dál víc naturalističtější vizuál - psem roztrhaný obličej.(20.9.2018)

• Idée_fixe

K jednotlivým dílům seriálů se nevyjadřuji, a ani je nehodnotím (jen jako celek), tady ale bylo takových nesmyslů, že mi to prostě nedá. Zajímalo by mě, kolik (profesionálních) muzikantů scénáristé osobně znají. Já totiž opravdu hodně, a 1) Nikdy by dotyčný nedělal nic, co by mu mohlo poranit ruce, zejména prsty. Dejme tomu ještě nějaký ten sport (vyjma kupř. míčových her), lehčí domácí práce, ale V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ BY NIC NEŘEZALI na cirkulárce, ani ničem podobném. Mám dojem, že to dokonce mají ve smlouvě, že to nesmí. 2) Když už by došlo k nějakému úrazu (což se pochopitelně může stát, i když je člověk sebevíc opatrný), dotyčný fidlálista by byl (velmi pravděpodobně) připosraný, pokorný, a k lékařům slušný, a ne se choval jako hulvát. Dělají z hudebníků úplný blbštajny. Samozřejmě v krizových situacích se mnohdy člověk chová jinak, ale tohle už bylo přes čáru. 3) Co zázračného mu dali na bolest, že měl ufiknutý prst a pomalu by si dal kafe a chlebíček?!!! 4) Nemyslím, že by mu prst přišívali v lokální anestezii, a když už, tak ZCELA JISTĚ by mu ruku (a možná nejen ji) automaticky rovnou zafixovali, a né, že ji tam nechali poletovat přes celý sál jak vlaštovku, a "Jestli sebou nepřestanete házet, tak vám tu ruku přikurtuju!". 5) Takhle náladová (jak ten šumař) jsem nebyla ani při třetím těhotenství. :-D 6) Tomu, jak štěkal na doktory s tím, zda ví ještě o nějakém jiném povolání, kde by byly tak důležité ruce / prsty, jsem se musela už jen smát. ;-) To si jako myslí, že na ten seroš čučí jen v pomocném ústavu po kolektivní lobotomii??!!! :-((23.9.2018)

• mavin

Proč se ústav jmenuje Rubava!?? Lepší a trefnější by byla kntb v Gottwaldově tam je ještě víc MudrLantů a odporníků na všechno!! Tam operaci mozku zvládne i garážmistr s asistencí uklízečky a bez blbýh keců a hádek na sále jak v téhle trapárně! Jednou jsem na to koukal s opravdovým chirurgem a ten jen kroutil hlavou jak takovou hloupost a oblbování diváka může vůbec někdo natočit!?!???(9.10.2018)