Mery je zase zabraná do práce, začala být na všechny přísná. Dostane se kvůli tomu také do konfliktu s Adamem, který se jí nebojí říct, že se změnila. Mery mu to později vrací. Petru přiveze do práce Slavík, zrovna se vrací z romantického výletu. Prokop to nemůže rozdýchat. Vali se schází se strýcem Denisky, aby napjatou situaci konečně někam posunula. Dvě sestry zasáhne elektrický proud, když se na střeše vlaku natáčejí. Prokop s Adamem je musí zachránit. (TV Prima)

elizabeth_ba

No tak jo, David se zachoval jako kretén, odešel do Anglie a nechal za sebou zničenou Mery. Adam Brejcha se jako kretén chová už o svého příchodu na rubavský urgent. Mery se po svém zmizení a návratu na rubavský urgent chová jako naprostá kráva... No a na závěr tam dali Matyho, co se už taky chová jako kretén k Saše Růžičkové, se kterou si mimochodem všechny předchozí díly vykal (výkal, který mi tam původně navrhl mobil, je totiž to, co pomalu ale jistě začíná být tenhle seriál) Možná proto, že vy vole, se špatně říká. Jedinej Rasputin si od toho extempore před téměř sto díly, kdy jej málem odhalili, udržuje jistý standard. Takže buď to dělejte pořádně, nebo pošlete Mery do Anglie, Matyho do Prahy a seriál do kytek, kam tak jako tak jde. ()