Komentáře uživatelů k epizodě (2)

Adam Brejcha k Matymu na sále: "No tak vidíš, aspoň něco jsi dneska přeřízl."😉😁 Co dál? Nabízí se zde jistá podobnost s naším státem. Jen místní travič obyvatel, Bureš šmejd šmejdskej, hajzl lacinej, nebyl agent StB. A konečně padla i ta správná slova, byť ne mezi čtyřma očima ale jen po telefonu.💕💖 Moc pěkný díl, jen škoda že asi na nějakou dobu poslední. Skončím jak jsem začala, slovy Adama k Matymu, než ho vyhnal od operace za Lucií, trávicí v Čechách svůj poslední den: "Ty teďka mazej. Nepoučuj mě, co jsou priority v takovýmhle případě." A vlastně ne, slovy Mery k Lucii: Budeš nám chybět. Jo, to bude i mně.(11.3.2019)

" Miluji tě!" " Já tebe taky" a tím máme na půl roku klid od nejsympatičtějších postav a zbyl tam chudák Rasputin jehož špionážní linka s tématem zabijáků bez svědomí je tak přestřelená, že škoda myslet. Tři body dávám hlavně za to, že jsem šel smíchy do kolen u rekordního počtu (2-3) hlášek.(15.3.2019)