Černý má být propuštěný z nemocnice, těší se co všechno podnikne až bude na „svobodě”. Šárka se ho snaží mírnit a odmítá jeho odvážné nápady. Lazarev naléhá na Rasputina, aby mu dal odpověď na jeho návrh. Maty je rozhozený, protože Lucie odjela do Kanady a nedaří se mu s ní spojit. Svěřuje se Prokopovi, že má Lucie plnou hlavu. A Rasputin zachraňuje těhotnou pacientku po autonehodě, u které není vůbec jisté, jestli se ještě probere k vědomí. (TV Prima)

elizabeth_ba

Docela dobrý díl, byť mě to bez Lucie (nebo spíš s Lucií na Skype) tak úplně nebaví. A na závěr v ukázce na další díl přišla taková menší podpásovka, kterou jsem ale očekávala. Pokud jsem u Matyho a Lucie s komplikacemi při jejich vztahu očekávala něco trochu sofistikovanějšího než obyčejnou žárlivost dvou pipin (teda pardon sestřiček), tak když jsem si zde před časem přečetla obsah jednoho z dalších dílů ("Maty se rozhoduje, jestli poletí za Lucií do Kanady, zdá se, že za současné situace by bylo důležitější, aby zůstal v Rubavě".), tak přesně tohle (že se něco přihodí Bíbě) mě napadlo také. ()