Černý při couvání autem srazí cyklistku, Mery chce vědět co se přesně stalo. Petra předloží Prokopovi důkazy o nekalých praktikách na Bradáčových klinikách. Stav Bíby se pořád nezlepšuje, vypadá to, že Maty bude muset odlet za Lucií odložit. Eva je zklamaná z Libuščiny zrady, Maty se ji snaží utěšit. Žáka večer čeká slyšení v konkurzu na přednostu. A Vali se musí postarat o malého pacienta, který nečekaně ztratil vědomí. (TV Prima)

elizabeth_ba

Evičky mi nakonec bylo docela líto. To je tak, když se nezralé slečny, skoro ještě děti, míchají do vztahů dospělých. Líbila se mi linie VV, škoda, že i s ní scénář slušně zamete. Já bych ráda, aby spíše zametl s Libuškou, protože se od vztahu-nevztahu s Brejchou chová ostudně. Ale bude to asi jako v životě, Eva zůstane sama a bez pomoci a Libuška získá dobré místo... Čtvrtá hvězdička je tentokrát za Lamborghini. ()

Ashar

Taková výhra může pěkně rozhodit vztahy. Nakonec dobrý skutek byl odměněn a peníze kamarády nerozhodily. Eva se neustále chová tak, že si stále způsobuje maléry. Někteří lidé to holt tak mají. Snaží se být přehodní a ono se jim to nevyplácí. Za mne plný počet. ()

mira007

Přemýšlím, kdy jsem v jakémkoliv televizním nebo filmovém útvaru viděl produkci pořídit Lamborghini. Napadá mne jen Metanol, kde se mihlo jedno rudé Ferrari, ale jinak klobouk dolů... sice jen na okruhu ale i to se počítá. ()

Matti.Granad

Co je pryč David to stojí za bačkoru. Docela mně otravuje ten motiv se starým dědkem, který neví coby. Přijde mně to jako takový pokus o komickou postavu, ne příliš zdařilý a už vůbec uvěřitelný. A ten Prokop, taky moc nebaštím. Voni ti doktoři nejsou tolik bambuli, aby všechno věřili, všemu nalítli, jo a vůbec jim nejde o penízky.... jen ti pacienti kolem sou ti špatní, vypočítavý atd.... Už je to jen nastavovaná kaše ()