Modrý kód (TV seriál)

Drama / Psychologický

Česko, 2017–2019

Dominik Renč

Sabina Laurinová, Roman Zach, Igor Chmela, Jiří Štěpnička, Eva Josefíková, Marek Němec, Ondřej Rychlý, Marika Procházková, Sandra Nováková, Eva Burešová, Lenka Zahradnická, Roman Skamene, Mojmír Maděrič, Jan Urban, Otmar Brancuzský, Josef Jan Kopecký, Anna Jiřina Daňhelová, Kateřina Brožová, Jitka Sedláčková, Filip Cíl, Jindřich Žampa, Marek Zeman, Patrik Děrgel, Josef Kubáník, Simona Prasková, Jan Rosák, Daniela Šinkorová, Lucie Kožinová, Veronika Zapadlová, Štěpán Benoni, Václav Vašák, Jakub Štěpán, Linda Stránská, Vilma Frantová, Kateřina Holánová, Ivo Novák, Dana Pešková, Jindřich Nováček, Ondřej Lechnýř, Richard Trsťan, Zdena Herfortová, René Přibil, Eva Čížkovská, Eliška Nezvalová, Vojta Vovesný, Nela Štefanová, Peter Pecha, Lukáš Král, Lívia Bielovič, Martin Sochor, Eva Janoušková, Miroslav Večerka, Jolana Běhounková, Kateřina Bláhová, Petra Tenorová, Lada Jelínková, Monika Kobrová, Marcela Kyselová, Michal Hajdů, Jana Janěková ml., Stanislav Lehký, Milan Slepička, Jiří Untermüller, Josef Pejchal, Eva Režnarová, Lenka Švejdová, Kristýna Hrušínská, Ota Jirák, Viktor Limr, Martin Sitta, Viktor Antonio, Michael Vykus, Lucie Černíková, Radomír Švec, Miriam Chytilová, Vítězslav Bouchner, Miriam Kantorková, Josef Láska, Lenka Termerová, Petr Stach, David Šír, Jakub Kos, Anna Lucie Schollerová, Lukáš Mucha, Martin Uhlíř, Tereza Bílková, Kamil Halbich, Miroslav Šimůnek, Šárka Ullrichová, Linda Kotisová, Barbora Valentová, Romana Sittová, Eva Kodešová, Filip Antonio, Hana Čížková, Dagmar Zázvůrková, Jan Szymik, Radka Stupková, Dominik Jetel, Ondřej Pech, Karel Fink, Kateřina Seidlová-Hrušková, Josefína Krycnerová, Milan Peroutka ml., Dita Hořínková, Berenika Kohoutová, Aneta Novotná, Kristýna Frejová, Michal Kern, Alice Bendová, Hana Holišová, Eva Decastelo, Roman Štolpa, Roman Vojtek, Marek Pospíchal, Marek Holý, David Gránský, Ondřej Kraus, Petr Strnad, Petr Halíček, Petra Hobzová, Miloš Mazal, Kateřina Jačková, Petr Vágner, Tomáš Sagher, Jarmil Škvrna, Marek Svoboda, Petra Štíbrová, Vít Číla, Filip Vlastník, Zdeněk Palusga, Markéta Haroková, Miroslava Součková, Filip Bařina, Barbora Mošnová, Martin Holec, Ivana Měřičková, Lucie Černá, Hana Marie Maroušková, Isabela Soukupová-Siegelová, Lucie Roznětínská, Ludmila Mecerodová, Petra Nakládalová, Jindřich Hrdý, Bára Fišerová, Tereza Nekudová, Lucie Zachovalová, Tomáš Petrák, Veronika Freimanová, Rudolf Stärz, Martin Bohadlo, Kryštof Nohýnek, Radek Jiříček, Lenka Olšanová, Martin Matejka, Roman Komeda, Veronika Divišová, Zlata Jílková, Veronika Bajerová, Josef Zyka, Daniel Margolius, Kristýna Plocková, Barbora Vacková, Simona Vrbická, Lukáš Tesař, Magdalena Zimová, Jan Bílek, Anna Theimerová, Matěj Merunka, Vojtěch Říha, Victoria Preiningerová, Jan Konečný, Lenka Chadimová, Jan Fridrich, Marek Justa, Perla Kotmelová, Petr Macháček, Filip Menzel, Zuska Velichová, Martina Balážová, Tereza Jirotková, Hana Sršňová, Johana Krtičková, Daniela Pokorná, Věra Janků, Milena Kleinerová, Monika Světnicová, Alexandr Postler ml., Jiří Valšuba, Marcela Nohýnková, Lenka Stolařová, Petra Johansson, Tomáš Materna, Václav Šanda, Ludmila Razimová, Ota Kropáček, Lukáš Hložek, Zdeněk Mahdal, Jana Trojanová, Jana Altmannová, Petr Jančařík, Markéta Burešová, Petr Semerád, Eva Studénková, Martin Učík, Libuše Adamírová, Matěj Havelka, Aneta Kailová, Claudia Vašeková, Isabela Bencová-Smečková, Jakub Janatka, Anastasia Chocholatá, Filip Štainer, Tereza Švecová, Petr Bucháček, Radovan Vaculík, Andrea Schönová, Jiří Vobecký, Viktorie Horáková, Lubor Novotný, Dominika Býmová, Pavel Hermanovský, Jiří Vojta, Sára Milfajtová, Martin Kvěšek, Jakub Maršál, Gabriela Mourková, Jan Miller, Tomáš Pokorný, Jana Podlipná, Jiří Kniha, Jan Novák, Ivan Jiřík, Petr Konáš, Anna Polcarová, Eva Leimbergerová, Josef Kundera, Dáša Kouřilová, Milan Ligač, Pavel Doucek, Klára Fleischhansová, Gustav Skála, Pavla Bečková, Jan Šrámek, Marek Sýkora, Matyáš Leier, Kateřina Kornová, Tomáš Borůvka, Zdeňka Sajfertová, David Reiner, Martin Simandl, Otta Tesař, Svatopluk Schuller, Milan Duchek, Vlastimil Čaněk, Pavel Tesař, Nela Dvořáková, Petra Hanžlíková - Tišnovská, Zbyšek Horák, Ivan Remta, Alexandr Minajev, Petr Čagánek, Aleš Balda, Michaela Sejnová, Michal Juřica, Richard Němec, Matúš Bukovčan, Zdeněk Klumpar, Lukáš Křišťan, Mikuláš Matoušek, Marek Dobeš, Petr Dohnal, Alexander Borodin, Tomáš Havlík, Dana Špilauer Verzichová, Jakub Hais, Tomáš Drápela, Lucie Chlumská, Kateřina Coufalová, Martin Hub, Otto Kallus, Karel Vlček, Laura Kodadová, Henrieta Hornáčková, Veronika Petrová, Martin Hruška, František Staněk, Václav Veselý, Michal Šášinka, Dana Růžičková, Martin Hrubý, Ondřej Studénka, Pavlína Mourková, Edita Štaubertová, Iva Baumanová, Ivana Milbachová, Sylvie Krupanská, Liliana Malkina, David Kraus, Lukáš Kubát, Matyáš Bystroň, Adéla Pristášová, Adam Seidl, Rafael Pražák, Jiří Bartoň, Jonáš Florián, Martin Janouš, Jakub Sedláček, Petra Ben Messaoud, Jaroslav Bařinka, Markéta Richterová, Naďa Vinecká, Petr Šimčák, Lukáš Kofroň, Adam Kraus, Kristýna Petráková, Karolína Šafránková, Tomáš Karger, David Piskor, Debora Štolbová, František Mitáš, Tereza Volánková, Ondřej Černý, Daniel Krečmar, Michal Bumbálek, Veronika Lapková, Zdeněk Bařinka, Antonín Kaška, Richard Fiala, Marta Falvey Sovová, Kryštof Sochor, Vladimíra Havlíčková, Antonín Holoubek, Patrik Vojtíšek, Ivana Stejskalová, Akram Staněk, Anna Polcrová, Štěpán Komárek, Jiří Král, Josef Jelínek, Zuzana Zvoníčková, Matěj Vlček, Michal Pátek, Roman Kracík, Markéta Coufalová, Přemysl Houška, Anežka Hessová, Věra Hlaváčková, Petr Besta, Michal Roneš, Václav Krátký, Anna Beránková, Miloslav Petrovič, Michal Štěrba, Ivan Dejmal, Michaela Pecháčková, Zdeněk Velen, Tomáš Měcháček, Lucie Španbauerová, Kryštof Zapletal, Jaroslav Mendel, Luděk Čtvrtlík, Daniela Kupčíková, Veronika Zelníčková, Tomáš Pšenička, Martin Kalous, Lukáš Kunz, Pavel Dorotka, Jaroslav Vlach, Hana Bednářová, Jakub Maceček, Michaela Rykrová, Viktorie Hásková, Zuzana Koliandrová, Adam Vohánka, Jana Jiskrová, Matěj Kroupa, Marián Samek, Kristýna Hocková, Tomáš Havlínek, Aneta Christovová, Jana Stryková, David Steigerwald, Jana Staňková, Petra Výtvarová, Marie Jansová, Petr Kleňha, Martin Stránský, Jana Galinová, Magdaléna Bianka Ištoková, Vít Maštalíř, Petr Soumar, Adéla Press, Daniel Svoboda, Zbyněk Šporc, Jiří Nácovský, Lukáš Veřtát, Václav Knop, Petr Král, Taťána Schottnerová, Jakub Albrecht, David Beneš, Marek Salvet, Jiří Böhm, Jana Vaculíková, Klára Krejsová, Jakub Škrdla, Nela Boudová, Petr Franěk, Ludmila Kartousková, Jonáš Zima, Dana Sedláková, Michal Žižka, Veronika Malá, Jarmila Vychodilová, Jindra Janoušková, Anna Bubníková, Róbert Nižník, Darina Ničová, Adrian Gabaj, Jiří Krejčí, Hanuš Bor, Hynek Chmelař, Tereza Taliánová, Pavel Kryl, Annette Nesvadbová, Kateřina Fixová, Jiří Švejda, Petr Mareček, Vojtěch Babišta, Ilona Maňasová, Karel Hoffman, David Altman, Lukáš Šolc, Ondřej Suchý, Jiří Nebenführ, Tomáš Pospíšil, Petr Koutecký, Zuzana Skalická, Sabina Rojková, Václav Legner, Josef Vaňousek, Vladimíra Vokůrková, Josef Rosen, Jiří Racek, Jakub Čech, Jana Posníková, Michaela Hráská, Jan Jakub Ryba, Radoslav Budáč, Zuzana Juračková, Michaela Procházková, Robin Sobek, Jan Španbauer, Adam Langer, Pavel Hasmuk, Irena Hrubá, Markéta Krejčová, Veronika Špačková, Jiří George Konečný, Karel Freund, Stanislav Macháček, Petra Bučková, Romana Kvapiková-Julinová, René Šmotek, Michal Kozelka, Barbora Petrová, Michal Čeliš, Štefan Capko, Alois Antal, Miloš Rothbauer, Tereza Chudobová, Josef Havrda, Josef Beck, Michal Říha, Markéta Dvořáková, Ondřej Doležal, Alžběta Oborníková, Bohumír Starý, Juraj Bernáth ml., Jindřich Skopec, Jana Matějcová, Hana Grančičová, Jakub Skála, Jan Vokrouhlecký, Josef Matějka, Šárka Marková-Brázdová, Lenka Volfová, Lukáš Typlt, Jan Plouhar, Ivana Krmíčková, Blanka Zdichyncová, Štěpán Krtička, Barbara Miller, Milan Enčev, Jana Hlavsová, Andrea Daňková, Matyáš Flek, Marek Matoušek, Renata Visnerová-Prokopová, Jaroslav Kříž, Vladimír T. Gottwald, Štěpán Staněk, Martin Sobotka, Radek Valenta, Jarmila Vlčková, Daniel Novák, Radovan Masár, Mahulena Bočanová, Jan Dvořák, Markéta Hrubešová, Kamila Sedlárová, Boris Búrik, Jiří Wohanka, Zdeněk Černín, Jakub Linhart, Tobiáš Freja, Tomáš Imramovský, Daniel Mavrov, Petr Rychlý, Václav Jiráček, Jakub Frydrych, Dominika Frydrychová, Václav Rašilov, Andrea Hodíková, Natálie Růčková, Martin Klapil, Jiří N. Jelínek, Petr Kubala, Jiří Valeš, Jan Pavel Filipenský, Libor Hruška, Lucie Domesová, Dušan Sedlák, Veronika Nouzová, Lenka Daňková, Lukáš Jurek, Josef Hervert, Martina Bezoušková, Natálie Topinková, Marcela Holubcová, Anton Tataru, Barbara Chybová, Jaroslav Someš, Antonín Mašek, Denisa Pfauserová, Hana Tunová, Štěpán Tuček, Ivo Bureš, Zuzana Ščerbová, Klára Oltová, Jiří Hájek, Josef Humpolec, Petr Kutheil, Inka Brendlová, Kamil Švejda, Erika Kubálková, Jana Holcová, Michaela Gregorová, Jan Beneš, Kateřina Březinová, Lukáš Jabůrek, Zoja Oubramová-Pistoriusová, Rostislav Trtík, Roman Harok, Jaroslav Horák, Michaela Prchalová, Veronika Veselá, Tomáš Kořének, Vojtěch Hájek, Sara Venclovská, Hana Součková, Samuel Gyertyák, Mária Ferencová-Zajacová, Jan Houška, Nataša Gáčová, Vojtěch Lavička, Petr Surmaj, Jakub Stránský, Jan Battěk, Michal Gulyáš, František Skopal, Martha Olšrová, Eva Radilová, Heda Pacnerová, Tomáš Kvoch, Matěj Balcar, Zuzana Maxa, Lukáš Matěj, Hana Czivišová-Hessová, Klára Kousalová, Martina Prášilová, Daniel Žižka, Michal Pazderka, Hana Doulová, Marie Viková, Jan Ťoupalík, Michaela Jadrná, Miroslav Dvořák, Nataša Burger, Václav Čížkovský, Michala Břízová, Natálie Grossová, Vojtěch Efler, Ivo Kubečka, Jiří Jakima, Barbora Šebestíková, Lída Vlášková, Dušan Urban, Michaela Marečková, Michal Souček, Klára Brtníková-Vojtková, Dalimil Klapka, Dominick Benedikt, Linda Lahnerová, Karolína Morschlová, Lucia Jagerčíková, Jaroslav Krejčí, Dana Homolová, Zdeněk Sedláček, Antonín Švejda, Terezie Holcmanová, Miroslav Babuský, Ludmila Šafářová, Petra Staňková, Olga Dabrowská, Zdeněk Vencl, Iva Šindelková, Barbora Jánová, Radovan Klučka, Alena Doláková, Kryštof Mende, Daniela Byrtusová, Patrik Gega, Lukáš Vychopeň, Helena Karochová, Valtr Kolban, Valérie Zawadská, Jan Vavřička, Helena Plecháčková Korejtková, Anna Sikorová, Barbora Horčičková, Barbora Mudrová, Gustav Bubník, Robert Tyleček, Martin Tlapák, Amáta Skalová, Vojtěch Vodochodský, Martin Brtník, František Nedbal, Dominika Byrtusová, Adam Ernest, Andrea Marečková, Luboš Ondráček, Milada Bednářová, Hana Briešťanská, Lucie Sobotková, Tereza Otavová, Jan Rambousek, Adam Vacula, Markéta Gajdošová, Justin Svoboda, Helena Lapčíková, Kateřina Pindejová, Milan Vedral, Robert Jícha, Martin Dusbaba, Vendula Křížová, Ivo Theimer, Petr Klimeš, Vladimír Kulhavý, Vít Herzina, Karolína Krézlová, Luděk Jiřík, Adam Pospíšil, Ondřej Švec, Julie Goetzová, Jitka Nerudová, Jan Turner, Vratislav Hadraba, Miloslav Tichý, Pavel Mádl, Hana Frejková, Miro Mráz, Simona Vavrušková, Jana Durčáková, Jakub Vindiš, Matěj Vejdělek, Jiří Štědroň, Tereza Petrášková, Jakub Stich, Jana Gýrová, Ha Thanh Špetlíková, Štěpán Gajdošík, Lukáš Bouzek, Kristina Sitková, Petr Cemper, Rudolf Slivka, Johana Gazdíková, Milan Mikulčík, Barbora Zychová, Martin Čarný, Šimon Bilina, Monika Schullerová, Matouš Rajmont, Regina Razovová, Michal Zelenka, Jindřich Kriegel, Lenka Schreiberová, Míra Nosek, Adéla Koutná, Ivana Nováčková, Roman Teprt, Josef Pecl, Jelena Šebestová-Juklová, Veronika Bellová, Martin Pošta, Magdaléna Chrzová, Adriana Bajtková, Nikola Orozovič, Milena Marcilisová, Jan Kuželka, David Voráček, Petr Vobecký, Petra Langerová, Tomáš Vaněk, Karel Wiencek, Táňa Hlostová, Jan Apolenář, Jan Fanta, Eva Hrušková, Bořek Slezáček, Vojtěch Dvořák, Terezie Vraspírová, Tadeáš Říha, Petr Buchta, Vanda Chaloupková, Martina Hekerová, Saša Rašilov nejml., Anna Jeníková, Jakub Chromeček, Lukáš Vacek, Daniel Mišák, Filip Sychra, Monika Šabartová, Ondřej Suchý, Anežka Matušinská

Komentáře uživatelů k TV seriálu (203)

• Sabrewulf

Nemít ty velkohubé kecy, že to nebude vztahový seriál, dal bych aspoň tu jednu hvězdu. Herci jsou strašní, Štěpnička vypadá, že každou chvíli umře, Laurinové nevěřím jedinou větu vypuštěnou z pusy a ta bečka, co se degradovala v té Hřebejkově prasárně, je standardně dřevo. Jediný, komu věřím doktora, je Zach. Ty některé dialogy pronášené nad pacienty jsou jak z jiné planety, takhle doktoři nemluví. A Enyou to zabili úplně. A ještě k tomu 3x!(8.4.2017)

• Isherwood

Čisté dno, kde nejlépe hrajícím hercem je poloožralý Roman Skamene a nejméně odpuzující prvek celkově je sterilní inscenační kamera. Během pár minut mi ‚guilty-pleasure meter‘ vyběhl do červených, takže čtyři díly byly čistým potěšením z tvůrčí pokleslosti, ale v pozadí nenápadně stoupající míra retardace rozsvítila varovné kontrolky už v páté epizodě. Prát si to pravidelně rovnou do stehenní tepny asi nebudu, ale doufám v příjemná letmá setkání na hraně lobotomie. Místo hvězdičky si domyslete rozšafného bláznivého smajlíka.(4.4.2017)

• hirnlego

Můj nový oblíbený nejhorší seriál & názorná ukázka toho, že herci jsou prostě společností přijímaní prostituti. Odmítám připustit existenci reality, ve které by tohle neměla být parodie (třebaže potenciál je silně nevyužitý), na to je tam moc indicií, v čele s názvy epizod a Rubavou. Geniální výběr hudby do zpomalených záběrů, geniální dialogy, geniální herecké přechody ze smrtelného dramatu do ležérní konverzace o počasí... Směju se nahlas, moje duše hnije a vzkvétá zároveň, k tomu mi dopomáhejte měchy pod očima Laurinový. Snad bude mít některá z postav nějakou typickou repliku/gesto, aby se na to dala aplikovat chlastací hra.(26.3.2017)

• Gilmour93

Rubava Hope(less). Pokud existuje v pekle nemocnice, vypadá přesně takhle. Špitál, v němž by doktor Dlaha nemohl zadržet smích a jeho kolega Nick Riviera by byl šéfprimářem. Pokud Dietlova Nemocnice na kraji města je vrcholem české seriálové tvorby z nemocničního prostředí, tohle je parodií zapáchající kanalizace pod sklepními prostory a patologií. Dožít se toho doktor Štrosmajer, viděl by autory Modrého kódu vznášet se nad holubicemi někde v stratosféře..(4.5.2017)

• Ainy

Přiznám se, že jsem neviděla jediný díl, ale zato jsem viděla "reklamu" na první pomoc. Takovým seriálům se vyhýbám jako čert Káči, nicméně s povděkem kvituji spoty na účinnou předlékařskou první pomoc, kterou tvůrci natočili s herci tohoto seriálu a vysílají ji v rámci reklamních bloků do éteru. Opakování je matka moudrosti a jeden nikdy neví, kdy bude muset někomu pomoct či zachránit život. Za tento nápad dávám jednu hvězdičku.(14.10.2019)

• Spiker01

No, ty odpady jsou trošku mimo, ale na to jak se tvůrci kasali, jak to bude jiný než ordinace (asi 5 nebo 6 herců tady byli v první sérii ordinky) a bude se to zaměřovat na pacienty a ne vztahy mezi doktorama je to fakt slabota a trapných situací je více než by bylo záhodno. Viděl jsem letmo jeden díl a pokračovat dle očekávání rozhodně nebudu. 😀(31.3.2017)

• -bad-mad-wolf-

Marek Němec tu má boží roli - baví, fakt. Základní skvadra ostatně ujde víceméně celá, herecky i typově. Jinak se jedná o další tematickou rychlokvašku, která občas nabírá pěkné grády na poli nechtěné zábavy. Především hysterické výkony (ne)herců v epizodních rolích a směšné pokusy o dramatickou akci vyvolávají pobavené škleby všeho druhu. Zkrátka, občas fajn, občas klišé, občas trapas. Takže vlastně standart... (hodnocení se vztahuje k prvním cca patnácti epizodám - jsem neměl tucha, že se z toho stane další nekonečná Ulice)(17.4.2017)

• Davies182

Objektivně je to na pět hvězdiček. Naneštěstí mi ale zrovna z krve pomalu vyprchával alkohol, začínala mi kocovinka, a já měl na parodii z nemocničního prostředí jen pramalou náladu...(1.10.2017)

• Big Bear

A tak já vím. Všichni musíme platit ty ,,krávy zelený nenažraný'' slovy jana Svěráka, dětem kroužky, hypotéky, leasingy a já nevím co ještě. A k tomu je třeba chechtáků. Já se ale ptám: Romane Zachu, opravdu je tohoto zapotřebí? O těch ostatních se nebavím. To jsou hvězdy dávno vyhaslé, nebo vyhasínající, které podobně jako PET láhev ve žluté popelnici sem tam někdo ještě recyklací drží v oběhu. Ale u Zacha bych se tohoto nednadál. Kdysi jsem si to myslel i o Chmelovi, ten se už ale pomalu a jistě boří kamsi dolů a Ostravak jej tam ještě více zatlačil... Tohle je opravdu cosi šíleného a jediné co snad stojí za pozornost je celé to urgentní zařízení i s blikajícími ambulancemi hned za dveřmi přijímací haly s recepcí. Jestliže je však rozdíl světelných let mezi nemocnicí Chicago Hope a Ordinací v Růžovce, pak stejný rozdíl je mezi Ordinací a tímto... Vrcholem dnešní zábavy byl Zach roštující v obratlích pacienta postřelného broky bez mikroskopu bez ničeho jen tak s obří pinzetou. Naštěstí všechny ty olověné kuličky z míchy pacienta pinzetou vyzobal a ten se jistě brzy uzdravil a dál žije plnohodnotný život. Možná dokonce díky tomu že jej Zach zachránil vymyslí pro lidstvo nový vynález či lék... (To tam nebylo, ale mohl by to být slušný námět na další díl ne?) Halt všechna čest... Je možné, že pro tu prču občas u nějakého dílu na chvilku zpozorním když to samo pojede v TV, koukat ale na to rozhodně nebudu! Tohle je prostě na ODPAD ať si to tu brání kdo chce jak chce... Rubava vás prostě dorube i když vám nic nechybí. ODPAD(20.4.2017)

• heyda

Ty bláho, tak tohle je síla. Totální brak plný klišé a všeobecně zažitých názorů, které se tam do diváků hustí velkou kadencí. Doktoři jsou tam jako největší chudáci, kteří jsou naprosto profesionální a ostatní tam chodí na ně jen nadávat a posílat je do zádele. Totální katastrofa, kterou sledují lidé, kteří mají snad už tolik vymyté mozky, že už to na ně nemá ani vliv. Já si však nenechám likvidovat svoje mozkové buňky. ODPAD !!!(29.5.2017)

• hrona

Prošel jsem dvouhodinovým peklem v podobě premiérového dvojdílu, přiznám se, že mi z toho celého výtvoru bylo hůř, než kdybych byl krvácejícím skutečným pacientem v tomhle panoptiku. Tady Prima hodně ustřelila.(26.3.2017)

• honajz

Takových lidí psalo scénáře, včetně jinak slušného Romana Kopřivíka, a tohle je výsledek? Amatérské porno má větší grády a víc emocí, možná dokonce i charakteristik postav, než tohle. Ty naivní, papírové dialogy, ty vztahy podle Blesku (já jsem jeho milenka, kdysi jsme spolu chodili, zkusíme to dát znovu dohromady?, jsem přece vaše starostka!), uááá! Žel, ani jako parodie to nefunguje, i když se Skamene hodně snaží. A těch doktorských a lékařských prohřešků proti realitě je tolik, že raději nekomentovat.(3.4.2017)

• ARI50

Vidět pár dílu tohohle mě málem přivedlo k smrti protože jste tak chytří že jsem zjistil že mám nemoc na vše, herecky je to až bolestivé co předvádíte a vaše prostředí směšné, viděno náhodným přepnutím pár dílu a každý díl mě přesvědčil o tom co běží pořád dokola a strašně špatně odpad! prostě zaslouženě. Hodnotím pouze celek a série vidět všechny díly už se nevzbudím na konci.(14.11.2018)

• argenson

Brutální výsměch všem, kdo aspoň jednou v životě přičichli k tomu, jak to ve špitále chodí. Tím pádem z hlavních rolí Sabiny Laurinové nijak nevybočující.(23.4.2017)

• Tommassi3

Na letošním předávání Lvů se zhusta mluvilo o kvalitě, která dostává v tuzemsku před kvantitou řádně na prdel.. Na kvalitu ovšem dál sere pes !! Hlavně, že se točí.. Jednomu ovšem spíš hlava z té seriálové žumpy napříč stanicemi.. Od Počátků je z Modrého kódu cítit Príma snaha především a zejména sesadit z trůnu pro změnu Růžovou zahradní Ordinaci z naší Ulice, ovšem prostředky zcela totožnými, s nimiž se tvůrci perou na Nově.. A pak nejlépe za co nejméně peněz !! Jednoho však v této souvislosti musí zarazit zbabělost, s níž se na Primě bojí nasadit svoji chromou nemocniční kobylu do přímého souboje právě s Ordinací, a divák, chudák, tak může navštívit čekárnu nemocnice téměř každý večer.. Boha jeho !! Laciné, strojené a křečovité plivnutí do tváře všem sestrám a lékařům !! Umělé krve víc než v giallu, pacientů víc než v Mashi a zhovadilosti dvě hromady.. No, co.. Policisté už si užili dost, ne ?! Zlatej patlal Dietl !!(28.3.2017)

Přijde mi to tak směšný a trapný a umělý ... ale nedá mi to a musím vidět další díl ...- potom si musím samozřejmě spravit chuť americkou Pohotovostí :D(14.4.2017)

Kdyby v tom nehráli Marek Němec a Roman Zach, tak se to nedalo vydržet ani do první reklamy. Možná i zajímavý případy, ale příběh a jejich spojení zcela zničilo natočení a vztahy mezi postavami (jsou jako z telenovely). Jen ten Zach je tam jako ruskej doktor (jj. věrozvěst ze Soluně zahraje zcela všechno) docela uvěřitelnej. Marka Němce jsem předtím viděla ve Vraždách v kruhu (a i když i těm se dalo teda leccos vytknout), v nich mu to teda sedlo o dost líp. Co se týče zbytku tak škoda slov...(26.4.2017)

• radomiil

Naivně sepsaná a trapně zahraná napodobovačka OvRZ.(11.6.2017)

Ač byl tento seriál hned v začátku odsouzen jako jeden z nejhorších seriálů poslední doby. Tak přesto se mi líbí. Po shlédnutí několika dílů jsem si ho oblíbila. Proto Vám doporučuji shlédnout nějaký díl a udělat si vlastní obrázek. Neboť tady dobře zafungovala síla davu. A hned ho všichni odsoudili, aniž by, myslím si, viděli jediný díl.(4.8.2018)

• ArsenalEagle

Ze začátku to vypadalo nadějně, bylo nám předhazováno něco na úrovni seriálů z ČT. Bohužel, je to jen další odporná zvrhlost, kde má každej něco s každym a od bludů jako ordinace se vlastně vůbec neliší. Ach..(16.4.2017)

• Darth Revan

Viděl jsem dvě úvodní epizody a díky nim měním hodnocení Ordinace na 1*, protože Modrý kód je mnohem větší průšvih. Dál rozhodně pokračovat nebudu, nechci vidět relativně schopné herce (Štěpnička) ničit svou důstojnost ve společnosti béčkařů (pán z reklamy na tesco). P.S. Tvůrci avizovali, že se seriál nebude soustředit na osobní vztahy jen proto, aby v prvních dvou dílech ukázali problémy mladé lékařky, která si začala se ženáčem, případně potíže doktora zabydlujícího se v novém bytě. Ano, zde se vůbec nejedná o osobní vztahy.(26.3.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11