Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dospívající dívka je natáčena na kameru. Starší muž ji požádá, aby tančila a svlékla se. O dva měsíce později cestuje s tím samým mužem napříč zasněženou krajinou severního Švédska. Brzy se chce vrátit domů, muž však trvá na tom, aby pokračovali dál. Zbývá jim koneckonců podniknout ještě několik návštěv... Snímek Zkažená holka vykresluje zdánlivě známé Švédsko. Pod jeho všedním povrchem to ale vře potlačovanými touhami a útlakem. Film přináší nový a odvážný pohled na uplatnění síly a sexuálního násilí ze strany mužů. (Cinemax)

(více)

Recenze (4)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Buď jsem viděl nechutný dědky a nebo mladý zkažený holky. Nic víc, nic míň. Vše doplněno o skandinávské prostředí, které je záměrně ponuré, jako samotný příběh. Ten si mimochodem připraví jeden solidní šok tak, jak to Skandinávie umí. Škoda ale, že si za těch 41 minut ani nestihnete udělat názor, protože takový příběh by se mohl odehrát klidně spíš v Moldávii a nikoho by to nepřekvapilo. Jenže jelikož jsou tvůrci Švédi, je třeba se nad tím vážně zamyslet... ()

Reklama

hygienik odpad!

všechny recenze uživatele

Niekedy sa vážne divím, aké depresívne bizardnosti na Cinemaxe idú. Nikdy som nevidel film, v ktorom by sa za 40 minút odohralo tak veľa zlých vecí. V poslednom čase sa s takýmito filmami roztrhlo vrece. Čo toto môže dať divákovi? A kto na natočenie takejto prázdnoty vyhodí peniaze? Esencia kultúry smrti odporujúcej božím plánom. ()

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

film má jen 40 min a i to bohatě stačilo aby se poodkryl pohled na prohnilé dno švédské společnosti.Zůstanete konsternovaní a budete se ptát :Proč?????? " ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama