Hvězdně obsazený film, který vypráví pravdivý příběh Molly Bloom, profesionální lyžařky, která se dílem osudu stala provozovatelkou tajných heren pro smetánku nejen z řad hollywoodských hereckých es, rockových hvězd a nejlepších pokerových hráčů, ale i vysoko postavených byznysmenů a prominentů mafie. (Vertical Entertainment)

M__

Po dobu sledování jsem se spíše přikláněla ke třem hvězdám, jenomže ve chvíli kdy se film dostal do druhé poloviny, začala jsem o tom trochu pochybovat v prospěch přidání ještě jedné, no a pak tu bylo posledních 30 minut a to mě i tak nějak utvrdilo v rozhodnutí. To jak byl příběh rozsekaný a rozházený mě vlastně pak i začalo hodně bavit. Vizuálně to nebylo vůbec špatné Aaron Sorkin jakožto scenárista a režisér odvedl opravdu dobrou práci a Jessica Chastain taktéž. 80 % ()

RAFT

Režisér Aaron Sorkin a jeho první režijní debut a že, se ten film opravdu povedl .Jessica Chastain jako Molly Bloom .Ten film je dobře natočenej určitě si film oblíbí jakýkoliv divák , vtáhne vás do děje a nepustí ,furt se něco děje.Napínavé až do konce.Jessica a Elba to bylo něco skvělého na tom filmu,Cera no ,ten též dobrý,Costnerovi stačí pár scének .Těch 140 min uteče strašně rychle .Prostor tu skoro není žádný aby diváka nechal jenom na pár minut vydechnout .Soundtrack dobrý.Těším se na další shlédnutí .Za mě 80% ()

J.e.r.e.c

Když hrajete poker, je pár, který dostanete na ruku, jedním z nejdůležitějších předpokladů úspěchu. A jen těžko si lze představit lepší startovní kombinaci, než Aarona Sorkina s Jessicou Chastain. Legendární scenárista, který se premiérově ujal i režie, si do hlavní role svého snímku o ženě, která (si) hraje s muži, snad ani nemohl vybrat nikoho jiného, než zrzavou hereckou kometu posledních let. A Jessica, která za ty víc jak dvě hodiny v podstatě nesleze z plátna, znovu potvrzuje, že je výhrou sama o sobě. Jinak je to sorkinovská klasika s miliardou kulometných dialogů, která - byť je do značné míry retrospektivní - se žene zběsile kupředu a příliš se nesere s nějakým vysvětlováním. Takže, pokud se alespoň trochu neorientujete v Texas Holdemu, asi z toho budete mít v hlavě malinko průvan. Postupem času se do hry dostanou i nějaké ty emoce a snad i morální ponaučení, ale Sorkin umí tyhle karty hrát s daleko větší lehkostí, než většina jeho kolegů z branže. Finální all-in tak není pohřben pod nánosy patosu, a to i díky takřka nepřetržitě dávkovanému humoru. Už teď jeden z filmů roku. 85% ()

MAAUZ

Jessica Chastain se mi jevila nejen jako geniální herečka, ale i sexy žena. Ten klučina Michael Cera mi byl taky sympatickej. Pěkná zrzka prostě rozjela show. Adrenalinové prostředí z pohledu gamblerů i podnikatelky, aneb jak hustlit legálně. Nebo alespoň ze začátku, když nepřijímala rusy do svého spolku. Načež (údajně) zjistila, že se jedná o silnou mafii. Rozsekalo mě, že týpek neměl na vklad, tak přinesl originální obraz za několik mega.. :D Rozhodně zajímavej snímek, kterej stojí za zhlédnutí. Má férovej konec. ()

ANTYCHRYST

Je to z počátku takové nenápadné..ale postupem času..jak rozjíždí pokerové party..se do toho příběhu ponořite více a více.. a najednou to přijde je to poutavé..je to zábavné.. velice dobře natočené životní drámo.. Jessica v hlavní roli exceluje.. konec napnutý a ..... :) 80% ()

elimS

70% - komentář 20ti slovy: Chytlavě a hlavně svižně odvyprávěné drama, bez dalších balastů. Bohužel, délka 140 minut byla vražedná a ke konci docházely síly. Každopádně zajímavé. ()

Worry77

Molly's Game krásně ukazuje temnou stranu pokeru a zároveň bych řekl skoro až dvojitou osobnost mnoha celebrit. Jako životopisný drama v mých očích ale moc dobře nefunguje. (65%) ()

Shitonit

Film je o lyžařce která nemůže lyžovat a protože nerozumí pokru, tak organizuje největší pokerový turnaje. Vcelku jasný. Natočený to je vcelku super, globálně je to blbost. ()

Amonasr

S čím kdo zachází, tím také schází. Pokud tedy neprozře a neprojeví svou americkou smysl pro čest, aby došel nejen k vnitřní očistě. Musí ale přitom narazit i na stejně americky čestné činovníky americké justice. A pak se z toho dá následně i něco americky vytřískat, například napsáním bestseleru a prodejem filmových práv. ()

pushover

Trochu moc dialogů, ale jinak povedený životopis jedné podnikavé slečny. Bavila mě chemie mezi Jessikou a Idrisem. ()

Mkartaylas56

Moc dobře natočený životopisný film, který je od začátku až do konce naplněn dialogama, které ale fungují a jsou doladěny i po té emotivní stránce, kterou převážně zajistily skvělé výkony nejen Jessicy Chastain ale i zbytku herecké sestavy, kde mě třeba překvapil Idriss Elba, kterého jsem zatím v moc filmech neviděl. Obecně se jedná o moc dobře natočený film, se skvělým obsazením, který jsem si jako jeden z mála životopisných užil v takové míře. 75% ()

Sasulka3

,,Sportem ku zdraví,, jak se rika. Sport, kde clovek riskuje sve zdravi, je urcitym ,,hazardem,,...Kombinace sportu a hazardu jsem si nedokazala predstavit, ale film byl paradne natoceny. Byla jsem unesena z pribehu, kdy se film zastavil, a byl tam ukazan duvod a dalsi pribeh....Navic ukazka toho, jak snadne je uklouznout spatnym smerem, kdy clovek, kdyz chce moc - nema nic..... Paradni film :-) ()

MirkaP

Někdo tu napsal "energický film", což se mi jeví jako přesné vyjádření. Energický, silný, emotivní. Jessica snad nezmizí z plátna, její postava padá, bita lidmi i osudem, a zase se zvedá a nevzdává to. Už od dětství. »Synonym for tired? - Weak - Yes, we go home. - No, again.« Idris a jeho projev u návladního, bomba. /// Co mě zaujalo, že potrestaná Molly nesmí volit. ()

marek29

Kaboom! To byla pecka. All in. Molly Bloom. Její kozy. Pět hvězd. Příběh. Spoiler. Sport. Neúspěch. Poker. Sláva. Drogy. Peníze. Dluhy. Soud. Zadostiučinění. Život. Je. Jen. Jeden. Tak ho začněte žít :) díky - za pět.. Nejen, že přesah ale frustrující ztotožnění je víc, než na dosah. ()

PAVLIS

Na životopis nezvykle nelineární příběh o ženské, co se jen tak nevzdává. Škoda, že tak extrémně ukecaný. Obecně nic proti tomu, tady se ale hromadu času prokecá o pokerovém byznysu či právnických kličkách a na osobní rovinu a emoce už není skoro čas, přestože to je na celém příběhu to nejzajímavější. A mít v hlavní roli sexy ženskou, o níž se v průběhu mnoha let (ve filmu) ani neotře žádný chlap? ()

ACDCKL

Pěkně natočené drama o pokerové dámě. Film exceluje v dialozích, kterých je teda požehnaně a kdo se alespoň základy neorientuje v pokerové mluvě, tak se bude ztrácet, já ten případ nejsem a film jsem si náramně užil. Dokonce ani ten čas filmu mi nepřišel dlouhý, hezky to uteklo. Jessica Chastain zde předvedla momentálně asi svůj nejlepší herecký výkon, Idris Elba je osobnost a i když zde není tolik, co jsem si myslel, že bude, tak to velice stačí. Jasných 5*. ()

ratpile

Svizne natocene, energicke, svezi, jinak ale vlastne nicim az tak zasadne specialni drama. Ma to ale dva velke hacky. Zaprve - Molly Bloom neni vykreslena jako patologicka cool manipulatorka, nybrz jako patologicky cilevedoma, otcem cepovana zena, ktera by pravdepodobne uspela v cemkoliv, do ceho by se rozhodla svuj cas investovat. Zadruhe - Jessica Chastain je naprosto uhranciva zrala sexy zenska, ktera umi skvele hrat. A je sakra zabavne na ni tech 140 minut koukat. Od obycejneho prumeru na mile daleko. ()

Kimkong

Zbytečně dlouhý film. Molly si vydělává/ nevydělává pořádáním pokrových turnajů. Z počátku čistě náhodou, postupně samostatně. Naráží na problémy ze strany můžu. Nakonec se dostane do křížku s mafií a zákonem. Trochu film působí feministicky. Námět mě přijde slabý. Celkově je film divný. Konec je takovej pokud seš ublížená ženská, všechno bude ok. Jediné na co se dalo byly kostýmy. ()

XXXXXXXX

Botuloxinová bruneta Moly Povlak, se nás v tomto pseudoreálném podobenství podle sebe sama, pokouší přesvědčit, jak bylo vlastně všechno fajn, ona jak dodržovala zásady unfair play a že ona vlastně ty miliónky přece NEJPRVE rozdávala a až potom KASÍROVALA! Co je to ale platné, když celý falus vulvus jako by z potěkminovy vesnice vypadl, visuální podraz který se na diváka snaží autorka ušít, neviděl realitu ani z rychlíku a tak nějak se spíš zdá, jako by šlo o vystřižené scény z porodu nemanželského dítěte pohádky S čerty nejsou žerty a pořadu Ano, šéfe! (Vy mi to nebudete věřit pane soudce, ale já ty špinavé peníze asi strčila do druhého hrníčku....).A teď tu o kupónové privatizaci (Kožený málem za katrem), záhadném úniku bezúhonného občana (Harry Krejčíř a tajemná komnata) nebo onen tragikomický přírodovědný dokument o stěhovavé migraci brodivých ptáků (Přelet nad čapím hnízdem). Reálně asi stejně, jako že zítra vstanu a Krejčíř bude vydaný do Čech a opaří se priessnitzovým čajem! ()

Aaron Sorkin a S. B. Cohen spojí síly

Aaron Sorkin a S. B. Cohen spojí síly

27.10.2018

Herec a známý komik Sacha Baron Cohen (Hugo a jeho velký objev) opět jedná o hlavní roli v chystaném politickém dramatu The Trial of the Chicago 7. Snímek, ke kterému napsal scénář Aaron Sorkin (Pár… (více)

PF 2018

PF 2018