Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tony Dumont (Rory Calhoun) letí do Hongkongu se zásilkou průmyslových diamantů. Za letu se seznámí s pěknou spisovatelkou Pamelou Vincent (Barbara Rush), ale pak je celé letadlo uneseno jedním z pasažérů, který všechny vysadí na opuštěném letišti a odletí s diamanty. Když jsou zachráněni, vrátí se Tony domů do Macaa, kde jak se ukáže, pracuje pro zločinecký syndikát vedený jeho spolužákem Quistem (Paul Picerni). V nočním klubu u Mama Lin se opět setká s Pamelou, ale musí zase rychle odletět, aby zabránil konkurenčnímu gangu jim ukrást cenný náklad. Komplikovaný děj dále zahrnuje několik vražd, předstíraných úmrtí, únosů, loupeží a krádeží, přesunů z jednoho místa do jiného, lásku k Pamele, žárlivost ale i lásku bývalé přítelkyně Jean, nechybí ani zrada a policejní zásah. (Peabody)

(více)

Recenze (3)

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Tony Dumont (Rory Calhoun) vlastní import-export obchod v Macau.Ve skutečnosti však patří ke zločinecké bandě a střeží její zájmy v prostoru Hong Kongu. Během chytře zinscenovaného přepadu linky Tokio-Hong Kong se Tony zmocní pokladu sestávajícího z průmyslových diamantů. Tony se za letu seznámí s atraktivní spisovatelkou Pamelou Vincent (Barbara Rush), jíž sice okouzlí, avšak zanechá v ní též vrtošivé podezření... Pitoreskní gangsterka v malebných kulisách nejen Hong Kongu a Macaa. ()

liquido26 

všechny recenze uživatele

Noir o mezinárodním pašeráckém gangu, kradených diamantech a hrdinovi, co chce ven, aby mohl začít nový život s ženou, do které se zamiloval. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Len priemerna kriminalka, spomina sa Macao, obchod s diamantami. No a cinit sa musi i hongkongska policia. Tempoo je kadejake len nie moc dobre, casto film upadne len do nudnej zivacky. Pravom zabudnuty sivy, sedivy priemer : 60 % ()

Reklama

Reklama