Homer se pohádá s Marge a jede hledat levnou hospodu. Najde poklad – číšnici a country zpěvačku Lurleen (v původním znění Beverly D'Angelo). Homer se zcela promění, stane se z něj rozhodný a o sebe dbající manažer krásné a talentované zpěvačky – a Marge žárlí... (Česká televize)

Anderton

Tentokrát viac manželská dráma, než komédia. Ale aj to k Simpsonovcom patrí, nechýbajú pochopiteľne ani vydarené fórky. Predovšetkým posledná pieseň pobavila, konečne si pri nej snáď Marge uvedomila, aké šťastie to doma v Homerovi má. Ale my dobre vieme, že v nasledujúcej časti zase budú- občas- na nože. Nie je to poslednýkrát, kedy sa o Homera zaujímala fešná žena, on im ale vždy odolá a vráti sa domov. ()

• V této epizodě se poprvé objevila country zpěvačka Lurleen Lumpkin. (Duoscop)
  • Návrhári nehnuteľností sa vybrali na pracovnú cestu do Sun Studio, aby získali inšpiráciu pre rekvizity v nahrávacom štúdiu, ako je červené svetlo „v session“, mixážna konzola, hudobné nástroje a ukazovatele úrovne hlasitosti, ktoré naznačujú, ako hlasno spevák spieva. (Pat.Ko)