Homer byl přistižen při řízení pod vlivem alkoholu a musí se vzdát svého oblíbeného piva zn. Duff. Zatímco Homer snaživě odvyká, probíhá u Simpsonů další experiment: Líza zkoumá, jak rozdílně reagují při pokusech křeček – a její bratr Bart... (Česká televize)

Tommassi3

"Je váš muž alkoholik ?? Hommie, piješ někdy sám ??" - "Počítá se Bůh za člověka ??" - "Ještěže né !!" - "Pak teda jo.." - "Dáš si pivo před spaním ??" - "Díky, Marge !! To bude fajn.." ;) ()

Anderton

Dejová linka s Homerom- abstinentom už z princípu musí prekonať nejaké tie spory Barta a Lízy. I keď aj ony vedecké experimenty založené na porovnávaní inteligencie človeka - Barta a škrečka majú dosť do seba. Len sa tu naposledy bude smiať ten, do koho by ste to nepovedali. Najlepšie hlášky patria, okrem Homera, Barniemu a Wiggumovi a vlastne sa čudujem, prečo Očko nezamestnal nejaké čašníčky na nočné, veď keby bol nonstop, mal by aj nonstop zákazníka. ()

• V této epizodě se poprvé objevila Sarah Wiggum, manželka policejního náčelníka. (Duoscop)
  • Na konci epizody hraje „Raindrops Keep Fallin' On My Head“ od B. J. Thomase. (Duoscop)