Donovan mě hodně bavil v Burn Notice a tak sem byl zvědav na jeho nový seriál. Překvapil mě Zayas (Angel z Dextera) o kterém sem nevěděl, že tam hraje, bohužel tam nemá tolik prostoru, ale jeho postava mě zase tolik nezaujala, takže to ani nevadí. Příběh je zajímávý a pěkně se zamotává, nadpřirozeno tomu taky pěkně nahrává. Obsazení pěkných hereček je potěšující, hlavně v některých scénách. Seriál sem skoukl na jeden zátah, ale po finále jsem měl takový pocit, že tomu něco chybělo a nebylo to ono. Škoda, že trochu víc netlačili na pilu. Další sérii asi vynechám.(20.9.2017)

Seriál, ktorý chytí už od prvej epizódy a nepustí až do konca. Herecké obsadenie je navyše dokonalé. Odporúčam. (2.9.2017)(2.9.2017)

Charlie a jeho žena se živí vykládáním karet a jiným šarlatánstvím, přičemž jejich práce je založena na sofistikovaných podvodech. Část výdělku musí odevzdávat místnímu cikánskému bossovi, což je oba žere a tak se rozhodnou pro sólovou zakázku. Když ale Charlie dostane pecku do hlavy, začne mít podivné vize a jeho dosavadní život se začne víc než komplikovat. Tady jsem neměl problém. První, co práskne do očí, je atraktivní a hlavně neokoukané prostředí, které dává nahlédnot za oponu specifického byznysu. To bylo parádní a pobaví skutečnost, že zámořští cigoši se od těch našich zase tolik neliší. Další silnou stránkou jsou výborně napsané postavy, jimž dominuje ústřední pár, ale zároveň je tu spousta vedlejších charakterů, které jsou také parádní a pro seriál neméně důležité. Vyprávění má šmrnc a výborně odsýpá, nouze není ani o mrtvoly, přičemž zúčastnění si vůbec neberou servítky. A na jedničku se povedl i casting plný neokoukaných herců. Neprávem opomíjený klenot. 90%(22.4.2018)

***Prvý diel mnohých odradí, ale vydržať znamená užiť si celkom napínavý a pritom zábavný, dobre zahraný príbeh***. Jeffrey Donovan (Charlie) sa v úlohe veštca/podvodníka spolu so svojou rodinou postupne zamotá do ťažko riešiteľnej situácie, ktorá k svojmu vzniku potrebovala viacero vedľajších vetiev a postáv. Navyše sa odohráva väčšinou v prostredí amerických gypsies (cigáňov) a toto sa zase tak často nevidí. Hoci to celé tak trochu pripomína podvodnícku ságu s výstupom kto koho ofajčí viac, mňa osobne celkom bavila aj tá mysteriózna zložka, ktorá sa začne odohrávať po silnom údere do Charlieho hlavy a následnom otrase mozgu. Nie je to žiadna raketová veda a predsa je to celkom sympaticky vymyslené s tým, že je vidno, že scénarista sa s tým pobavil a nenapísal to cez jeden víkend na bujarom večierku. Samotný záver je pomyselná čerešnička a druhú sériu by som zhltol hneď ako by bola k dispozícii.(8.1.2017)