Zasvěcený

(seriál)
  • Turecko İçerde
Akční
Turecko, (2016–2017), 84 h 16 min (Minutáž: 115–143 min)

Uluç Bayraktar

Çagatay Ulusoy, Aras Bulut Iynemli, Çetin Tekindor, Nihal G. Koldaş, Rıza Kocaoğlu, Selim Erdoğan, Ercan Kesal, Bensu Soral, Damla Colbay, (více)

Epizody(39)

Když se Sarpův bratr Umut ztratí a je prohlášen za mrtvého, dává si za to Sarp vinu a těžko se s touto ztrátou vyrovnává. Krátce před dokončením policejní akademie dostane Sarp příkaz infiltrovat se do mafiánského syndikátu vedeného Celalem. Mladý policista poznává svět mafie čím dál hlouběji a seznámí se s Mertem, který se jako dítě živil žebráním na ulici. Sarp díky náhodě zjistí, že je Mert vlastně jeho dlouho hledaným ztraceným bratrem, který je však zavázán Celalovi, od nějž právě dostal úkol. Sourozenecké setkání má tedy jednu vadu na kráse, bratři totiž stojí na opačné straně zákona. Podaří se bratrské lásce zvítězit a překonat všechny nesrovnalosti? (Filmbox)

Danikaa

Ešte pred rokom by som nepovedala, že budem pozerať turecké seriály. Tento som mala v pláne prebehnúť za maximálne 10 hodín. No po prvej epizóde som zmenila názor. Od začiatku do konca napínavé. Çagatay a Aras perfektná dvojka. Nájde sa tu aj trochu romantiky, ktorá nie je na škodu a seriál je pozerateľný aj pre ženy. Za mňa určite áno. ()

Soupalka

Çetin Tekindor prostě nedokáže herecky zestárnout ani zeslábnout. Ať už hraje gangstera, chápavého otce / děda nebo něco jako kmenového guru periferní obytné čtvrti. V tomto seriálu je opět skvělý a i když se chlapci hodně snaží, jejich mafiánský boss je prostě válcuje se svými úspornými pohyby, pomalou řečí  i vypelichaným ocáskem nad širokými rameny. V seriálu mi dost chyběl humor. Škoda. Posledni 3 dily jsem vypustila ze se k nim mozna vratim a nevratila.... ()

Domca94

Jeden z nejlepších tureckých seriálů. Nechybí tu akce, humor, rodina, prostě všechno, co má správný seriál mít. Cagatay opět ukazuje, že je budoucnost tureckého seriálového průmyslu a značně mu sekunduje i Aras, kterého jsem poprvé měla možnost vidět právě zde. ()

• Seriál zaznamenal obrovský úspěch – první epizodu vidělo v Turecku více než čtyři miliony diváků a finále přes osm milionů. Obrovské popularitě se těšil i na YouTube, kde tvůrci uveřejnili všechny epizody. (fiLLthe3DD)