Barrandovský Silvestr 2016 (TV pořad)

• Česko

Nekonečný Silvestr na Barrandově 2016

Komedie / Hudební

Česko, 2016, 240 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (10)

• oskiii

Brožová, Cibulka, Musil, Korec...a další (ne)umělci(1.1.2017)

To nejlepší co šlo na Silvestr v TV. Skvěle mne pobavil Soudkyně Barbara proces Cibulka vs Korec. Jinak to nemohu hodnotit nijak negativně, i když slabší momenty tam byli jako například scénka v domově důchodců. Jinak písničky taky, tak nějak šli... Postrádal jsem tam jen nějakou tu omladinu. Já nevím třeba Voxela, Pavla Celtu, Tomáše Kluse, Ewu Farnou, Lucku Vondráčkovou atd. Prostě mladá krev tam chyběla mně. Ono jako mít tam Petera Nagyho a Olympic? Bejt tam ti mladí tak se mezi nimi ztratí, ale jinak povedená show - estráda jen tak dál TV Barrandov. - 70%.(1.1.2017)

• Kokutek

Letošní rok se pouze Barrandov pokusil o vlastní tvorbu. Bomba estrádu komunistickýho typu. Přiznávám se bez mučení, dal jsem deset minut, víc sa nedalo.(1.1.2017)

Pořád skvělá zábava(31.12.2016)

Srandy kopec.(5.1.2017)

• DarkSikorski

Silvestr na TV Brožová a přátelé... aneb návod na to, jak si pokazit i poslední den v roce.(18.1.2017)

• tosastava

Totálne trápna katastrofa!!!!!!!!!!!!!(19.1.2017)

Moderoval Aleš Cibulka veselá kopa na silvestra u nás doma opět běžela TV Barrandov a smála se u nás celá rodina.(26.2.2017)

• nudlis

Odpad. Jako ostatně vše, co tzv. "TV Barrandov" vymyslí a uvede jako svoji "tvorbu". A na zdejším hodnocení je krásně vidět pro jakou cílovku jsou ty jejich pořady vytvářeny: 4 hvězdy sice dal, ale na češtinu na základce chyběl :-))) A přesně na takový lidi produkce Barrandova cílí :-)))(30.12.2017)

• Petra.Dusbab

trapné...co k tomu dodat?(15.2.2019)