Arsenal

George Furla

Scénografie:

Niko Vilaivongs
  • Wacoslav1

Hmm Cage a Cusack v režii Stevena céčkaře Millera. Pro koho z nich je to větší úpadek? Těžko říct v roce 2013 se ještě objevili ve výborném Frozen Ground, ale to už je asi minulost. Na druhou stranu srajdám co dělá Steven Sumo Seagal se to pořád neblíží, tak tomu tu jednu milostivou hvězdici nakonec jebnu.20%(15.1.2017)

• baclajean

Znova som dúfal, že Nicolas sa po rokoch predstaví v dobrom svetle. A znova márne.(15.1.2017)

• Gary

Nicolas Cage se vrací jako Eddie "Deadfall" King s mega čarodějnickým nosem a parukou od vietnamců. Není to ale dostatečně crazy a film je nakonec prostě béčková nuda s bonusem ve formě usínajícího Johna Cusacka.(16.3.2017)

• mzss1

|0%| Začínám pomalu rezignovat. Kam ty béčka v dnešní době spějí? Steven C. Miller se začíná pěkně vybarvovat. Za chvíli bude ještě o kousek horší jak Keoni Waxman. Extraction byla slabota, ale ty 2* jsem tomu dal za pár relativně obstojných akčních scén. Marauders byla těžká a chaotická nuda, takže odpad. No a tenhle ARSENAL? Podobné. Prvních 10 minut mě ale vcelku zaujalo, pak se to potopilo do strašně natahované nudy a mizerně podaných hereckých výkonů. Nicolas Cage, kterého jsem poslední dobou bránil, se rovněž začíná kazit. Jeho role šílence beru. Třeba ve filmu Špatnej polda – tam si svou roli doslova užil. Zde byl trapnej a doslova k smíchu. O akci se zde nedá ani mluvit. Pár trapných mučení, nějaké ty bitky, které se snažili být drsné, a párkrát se střílelo. Tohle prostě nejde zaujmout. Nějaká zápletka, napětí? To zde nebylo. Furt se tu řešil ten pojebanej koks. K tomu tu bylo pár retardovaných zpomalovaček kdy se lámali zuby, krev stříkala – no to už bylo na mě moc. xD Další chystaný počin tohoto „skvělého“ rejži nesoucí název FIRST KILL vynechám! A to myslím smrtelně vážně. To si ho radši těch cca 90 minut budu honit a dívat se na porno. Nové chystané Seagalovky budu také redukovat, zejména ty s Waxmanem. Ještě tak se těším na béčka s Lundgrenem, ale už si vážně nebudu sjíždět úplně všechny videofilmy. Ztráta času, nesmrtelný fakt nejsem.(15.1.2017)

Budu hodný, i když je tady Nicolas Cage fakt divný. Teď nemyslím herecky, jeho výkon je dobrý, ale jho namaskování a paruka už jsou prostě extra divné. Jako taková akčnější jednohubka z předměstí v konzervativnějším hávu to docela funguje, akorát jsem si ještě říkal, že někteří ti herci - hlavně Cusack - jsou tu navíc.(13.1.2017)