Reklama

Reklama

Princ Modřej a víla Lupinka

(TV film)
  • Německo Prinz Himmelblau und Fee Lupine (více)

Obsahy(1)

Stará královna chce, aby se její syn oženil s urozenou dívkou. Ale on všechny adeptky odmítá a vypraví se se svým přítelem hledat nevěstu sám. V lese se setká s půvabnou vílou a rázem se do sebe zamilují. Královna je ze svého zámku pozoruje kouzelným dalekohledem a vůbec se jí to nelíbí. Královna totiž víly a jejich čáry upřímně nenávidí. Proti kouzlu krásné víly je ale bezmocná, a tak jí nezbude nic jiného než povolat z vězení čarodějnici, kterou tam přede dvěma lety uvrhla. Čarodějnice přestrojená za kramářku se vypraví do lesa a začne na prince i vílu působit svými kouzly. Zdá se, že zamilovaný pár začíná být proti zlému kouzlu bezmocný. Víly proto spojí své síly a pustí se s čarodějnicí do boje. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

zdenny odpad!

všechny recenze uživatele

Náhodná pohádka ve smyslu „přepínal jsem programy“ a zajímalo mě, jak se budou hlavní postavy postižené prokletími a kouzly proměňovat a vyvíjet. No a proměnily se v odpad. Takto dokombinovat námětově slušný potenciál dokáže fakt jen ignorant. ()

Jezinka.Jezinka 

všechny recenze uživatele

Princ Nebemodrý alias Modřej a víla Lupinka (domnívám se, že její květinou je vlčí bob - lupina, pravdou je, že půl stopáže jsem měla za to, že jí říkají lupénka) jsou další zhůvěřilostí z rodiny filmového pekla, veřejnosti známého jako německé filmové pohádky. Přežila jsem to, ale vypnout to hned na začátku by bylo bývalo moudřejší. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama