Vezmeš si mě, kámo?

Vezmi si ma, kamoš

Komedie

Francie, 2017, 92 min

• Aljak

Márne som čakal, že na mňa čaká poriadna dávka ironicko-sarkastického humoru. Napokon z toho bolo len I Now Pronounce You Chuck and Larry vo francúzskom kabáte, s malými obmenami. Takže o originalite sa žiaľ hovoriť nedá a Tarek Boudali sa v tomto prípade moc nepredviedol (jeho predchádzajúce filmy sa mi zdali minimálne o triedu lepšie). Zopár vydarených scénok a hlášok, ale inak žiadna sláva. Škoda, rozhodne som čakal viac.(22.4.2018)

• zolo

Bohužel, dnes točené komedie s gay zápletkami bývají jedno velké teplé ošoupané klišé a je vcelku jedno, kdo to točí. I tato komedie se v tomto nešvaru utápí. Možná ty stále obehrávané trapnosti někomu přijdou směšné. No... proti gustu žádný dišputát. Mé doporučení: místo tohoto šmejdu si pusťte raději Četníka s Funesem.(14.4.2018)

Promrhaný potenciál. Ne že by to bylo úplně špatné a já se ani jednou nezasmál. Nicméně situace, které měly vzejít z kulturních odlišností, se tady příliš neobjevovaly a to je pro mě zklamání. Co se samotného přestírání týče, tak to bavilo, ale jen chvilku. Po čase se to okoukalo. Nejvtipnější postavou je tak úředník z imigračního, který chce povedený páreček nachytat. Nicméně po Alibi na klíč jsem od dvojice Boudali-Lacheau čekal větší pecku. 55%(10.4.2018)

Nevím jestli jsou už i ve Francii povinné kvoty na všechny menšiny, aby film někoho nediskriminoval, faktem ale zůstává, že jestli si někdo umí dělat prdel úplně ze všech je to právě Francie. Je to asi první film o teplouších nebo rádobyteplouších, který mě fakt bavil, smál jsem se poměrně často. Střety s maminkou, předstíráný tepla v počáteční fázi bylo opravdu dobře napsané. Příběh občas působil dost zkratkovitě a kladné body získávaly hlavně postavy, zejména postava Dussarta je skvělá.(29.3.2018)

Boudali-Lacheau řádí už po čtvrté a je to opět skvělá zábava. Tentokrát se režie chopil Boudali, který se s tím sice porval slušně, ale Lacheau mi příjde zručnější ( Babysitting 1-2 i Alibi na klíč mi přišlo zdařilejší). Nicméně nápad je opět výborný, nechybí klasicky pes, který dostává sadu a vtipné situace, které baví svým typickým francouzským humorem ( Černoch,babka, úředník !! ). Tihle dva komici pomalu budují svůj vlastní filmový vesmír a já jim to přeji. Jsem zvědav s čím příjdou příště. 75%(11.4.2018)