Vezmeš si mě, kámo?

Marry Me, Dude

Vezmi si ma, kamoš

Komedie

Francie, 2017, 92 min

„ VEZMEŠ SI MĚ, KÁMO?“ … „COŽE?“ … „VEZMEME SE! ZACHRÁNÍŠ MI ŽIVOT!…“ /// Z beznaděje k homo svatbě… Celkem prdel. Dost situací, který si vo to říkaj, ale i takový… nečekaný. Šílenej úředník, nadržená bába… závěr už se ale nese ve stylu vážný rom-kom… prostě (bohužel) jak to tak bejvá… Překvapil všeuměl Boudali. Na Maročana slušnej smysl pro humor. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Často s kámošem skandujeme: „Homo! Homo!“. 2.) Chtěj mě vyhostit z … třeba z Česka. 3.) Thx za titule „samo133“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ne NAPĚTÍ ne(29.10.2018)

Nevím jestli jsou už i ve Francii povinné kvoty na všechny menšiny, aby film někoho nediskriminoval, faktem ale zůstává, že jestli si někdo umí dělat prdel úplně ze všech je to právě Francie. Je to asi první film o teplouších nebo rádobyteplouších, který mě fakt bavil, smál jsem se poměrně často. Střety s maminkou, předstíráný tepla v počáteční fázi bylo opravdu dobře napsané. Příběh občas působil dost zkratkovitě a kladné body získávaly hlavně postavy, zejména postava Dussarta je skvělá.(29.3.2018)

Z touto dvojicí mladých Francouzů to vypadá, že by mohli do budoucna natočit ještě několik skvělých komedií jako byla, po většinu času, i tato. Sice když jsem si četl komentáře, tak jsem uviděl, že někteří naráží na to, že je to dost podobné filmu Když si Chuck bral Larryho, to bohužel nemohu nyní posoudit, protože jsem zatím tento film neviděl, ale určitě se na něho musím někdy podívat. Zatím si ale nemůžu pomoct a tento film jen vychvalovat. Velice se mě líbí souhra mezi hlavními herci, které jsem měl možnost vidět již ve filmu Alibi na klíč, ve kterém se také skvěle doprovázeli. Jinak film je plný velice směšných událostí a až do konce vlastně nevíte, co se ještě může stát. Jinak trošku přehnané vtípky mě přišly na toho slepce - nejdřív se mě to přišlo taky směšné, ale když jsem nad tím přemítal, tak jsem si vlastně uvědomil, že ten člověk je slepý, a proto jsem své chování přehodnotil a ty vtípky mě přišly až ubohé!(1.10.2018)

Proboha konecne po dlouhe dobe super komedie, za posledni 2 roky musi prijit zazrak, aby vznikla zabavna komedialni tečka, a tohle to presne splnilo. Celkove dej a napad, postavy ve scenari (slepy soused a nadrzena babicka byli top:D) a hlavni herci, hlavne teda blonďák, zahrali gaye uplne skvěle:D dlouho jsem se takhle nezasmal, konec trochu braný s nadsazkou, ale to asi vubec nevadi, super!!:D(10.10.2018)

• zolo

Bohužel, dnes točené komedie s gay zápletkami bývají jedno velké teplé ošoupané klišé a je vcelku jedno, kdo to točí. I tato komedie se v tomto nešvaru utápí. Možná ty stále obehrávané trapnosti někomu přijdou směšné. No... proti gustu žádný dišputát. Mé doporučení: místo tohoto šmejdu si pusťte raději Četníka s Funesem.(14.4.2018)

• - Ve filmu jde vidět plakát filmu Zkrocená hora (2005) na zdi v bytě hlavních protagonistů. (Stoka)

• - Film se natáčel v Paříži ve Francii. (Stoka)