Vezmeš si mě, kámo?

Marry Me, Dude

Vezmi si ma, kamoš

Komedie

Francie, 2017, 92 min

Alibi.com se nám doma líbilo a tak jsme neváhali a šáhli po další komedii od stejné sestavy. Opět jsem se bavil, i když bylo Alibi trochu zábavnější. Philippe a ten jeho kukuč mi pořád moc nesedí, ale už jsem si zvykl. Námět už tu byl v několika podobách, ale Frantíci to docela uhráli slušně a dá se na to dobře koukat. 70%(6.10.2018)

3* Francouzská letní bláznivá multikulti komedie, která bude spíš oblíbena v gay komunitě, i když i ostatním "nezaujatým" se může líbit. Nic světoborného nepřináší a i přes své chyby dokáže pobavit, což se ji u mě povedlo, a proto má průměrné 3 hvězdy. Přímo nedoporučuji, záleží na zvědavosti cílového diváka ... ale ujišťuji, že nic závadného nenabízí a nezmění vaši orientaci ;-). [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](12.7.2018)

Francouzské komedie mám rád, dokonce je vyhledávám. Jako to ale bývá u všeho, občas narazím i zde. Tareka Boudaliho, který tento film režíroval, a i si ve filmu zahrál, mám rád. Viděli jsem jej asi už ve třech komediích a vždy mě neskutečně bavil. Tady se to úplně nepovedlo. Nemohu říci, že by to nebylo zábavné. Občas jsem se zasmál, má to dobrou myšlenku, nechybí typický francouzský humor. Čas od času to ale hodně tlačí na pilu, je to chvílemi zbytečně přehnané a lehce to zapadá do trapných vtípků, které nikoho nezajímají a jsou ohrané. Je to škoda, těšil jsem se hodně a byl jsem mírně zklamaný.(12.5.2018)

• Aljak

Márne som čakal, že na mňa čaká poriadna dávka ironicko-sarkastického humoru. Napokon z toho bolo len I Now Pronounce You Chuck and Larry vo francúzskom kabáte, s malými obmenami. Takže o originalite sa žiaľ hovoriť nedá a Tarek Boudali sa v tomto prípade moc nepredviedol (jeho predchádzajúce filmy sa mi zdali minimálne o triedu lepšie). Zopár vydarených scénok a hlášok, ale inak žiadna sláva. Škoda, rozhodne som čakal viac.(22.4.2018)

partička okolo pánů Lacheaua a Boudaliho si už od prvního Babysittingu rozjela svojí vlastní ligu ztřeštěných komedií,které se sice nevyhnou některým zbytečným rádoby gagům,ale jinak šlapou více než solidně a smích se dostavuje velmi často.Ani jejich poslední výtvor není vyjímka.Ten kdo viděl jejich předchozí kousky a líbily se,bude i tentokrát spokojen.Mě osobně se Vezmeš si mě,kámo? líbilo ještě o něco víc než předchozí alibi...70%(12.4.2018)

• - Film se natáčel v Paříži ve Francii. (Stoka)

• - Ve filmu jde vidět plakát filmu Zkrocená hora (2005) na zdi v bytě hlavních protagonistů. (Stoka)