Vezmeš si mě, kámo?

Marry Me, Dude

Vezmi si ma, kamoš

Komedie

Francie, 2017, 92 min

Alibi.com se nám doma líbilo a tak jsme neváhali a šáhli po další komedii od stejné sestavy. Opět jsem se bavil, i když bylo Alibi trochu zábavnější. Philippe a ten jeho kukuč mi pořád moc nesedí, ale už jsem si zvykl. Námět už tu byl v několika podobách, ale Frantíci to docela uhráli slušně a dá se na to dobře koukat. 70%(6.10.2018)

• Aljak

Márne som čakal, že na mňa čaká poriadna dávka ironicko-sarkastického humoru. Napokon z toho bolo len I Now Pronounce You Chuck and Larry vo francúzskom kabáte, s malými obmenami. Takže o originalite sa žiaľ hovoriť nedá a Tarek Boudali sa v tomto prípade moc nepredviedol (jeho predchádzajúce filmy sa mi zdali minimálne o triedu lepšie). Zopár vydarených scénok a hlášok, ale inak žiadna sláva. Škoda, rozhodne som čakal viac.(22.4.2018)

Tak dlouho se chodí s gelem do gejklubu, až se prdel utrhne. Byť rerimming trapné Sendleroviny, zhostili se žabožrouti této plagiátorské buznomédie poměrně s homoctí, ubohému originálu šarmantně rozorali anál, přičemž se nevyhýbali ani temně růžovému tumoru včetně týrání slepeckých psů a lízání žluklých důchodkyň. Je z toho vcelku zábavná situační homotaškařice o tom, že předstírat buzeranty se nemusí vždy vyplatit, protože je to přeci natolik přirozené, že i zarytý heterosexuál při tom může úplně klidně dostat chuť na kolonoskopii senegalským kabanosem. Jaká to bude bomba, to se teprve ukáže, až to na Al Džazíře zhlédne Pařížský výbor ISIS pro korektní chování zkurvených sluníčkařských džaurů v Eurochalifátu a vyhodnotí, není-li dle Koránoústavy předstírání homosexuality pravověrným čmoudem, ač za aláhulibým účelem dokonalé parazitické asimilace, náhodou na cenu Karlíka Hebda. No, snad nemaluju Mohameda na zeď, když tomu napálím plnotučnou trojku.(16.10.2018)

Promrhaný potenciál. Ne že by to bylo úplně špatné a já se ani jednou nezasmál. Nicméně situace, které měly vzejít z kulturních odlišností, se tady příliš neobjevovaly a to je pro mě zklamání. Co se samotného přestírání týče, tak to bavilo, ale jen chvilku. Po čase se to okoukalo. Nejvtipnější postavou je tak úředník z imigračního, který chce povedený páreček nachytat. Nicméně po Alibi na klíč jsem od dvojice Boudali-Lacheau čekal větší pecku. 55%(10.4.2018)

Boudali-Lacheau řádí už po čtvrté a je to opět skvělá zábava. Tentokrát se režie chopil Boudali, který se s tím sice porval slušně, ale Lacheau mi příjde zručnější ( Babysitting 1-2 i Alibi na klíč mi přišlo zdařilejší). Nicméně nápad je opět výborný, nechybí klasicky pes, který dostává sadu a vtipné situace, které baví svým typickým francouzským humorem ( Černoch,babka, úředník !! ). Tihle dva komici pomalu budují svůj vlastní filmový vesmír a já jim to přeji. Jsem zvědav s čím příjdou příště. 75%(11.4.2018)

• - Film se natáčel v Paříži ve Francii. (Stoka)

• - Ve filmu jde vidět plakát filmu Zkrocená hora (2005) na zdi v bytě hlavních protagonistů. (Stoka)