WrestleMania XXXIII (TV pořad)

Sportovní / Akční

USA, 2017, 430 min

Účinkují:

Mark Calaway, Joe Anoa'i, Brock Lesnar, Bill Goldberg, Windham Rotunda, Randy Orton, Allen Jones, Shane McMahon, Kevin Steen, Chris Jericho, Colby Lopez, Paul Levesque, Pamela Martinez, Mercedes Kaestner-Varnado, Ashley Fliehr, Savelina Fanene, John Cena, Nicole Garcia, Mike "The Miz" Mizanin, Maryse Ouellet Mizanin, Lexi Kaufman, Natalie Neidhart, Rebecca Quin, Trinity Fatu, Leah Van Dale, James Ellsworth, Jonathan Good, Tom Pestock, Ettore Ewen, Kofi Sarkodie-Mensah, Austin Watson, Jeff Hardy, Matt Hardy, Andrew Hankinson, Chad Allegra, Stephen Farrelly, Claudio Castagnoli, Eric Arndt, Bill Morrissey, Ben Satterly, Daniel Solwold, Adam Scherr, Paul Wight, Mark Henry, Damian Mackle, Dean Muhtadi, Rami Sebei, Joshua Samuel Fatu, Jonathan Solofa Fatu, Nathan Everhart, Chas Betts, Matt Rehwoldt, John Smith, Taylor Rotunda, Joe Hennig, Ron Killings, Dustin Runnels, Edward Colón, Orlando Colón, Jon Huber, Johnny Curtis, Mattias Clement, Yuvraj Dhesi, Emanuel Rodriguez, Eric Thompson, Ryan Parmeter, Jorge Arias, Terry Gerin, Heath Miller, Brian Myers, Mickie James, Stephanie McMahon, Bryan Danielson, Paul Heyman, Kurt Angle, Dallas Page, Beth Phoenix, Theodore Long, Ricky Morton, Robert Gibson, Michael Coulthard, Matt Polinsky, Bryan J. Kelly, John Layfield, Tom Hannifan, David Otunga, Renee Paquette, Maria Menounos, Booker Huffman, Jerry Lawler, Shawn Michaels, Peter Rosenberg, Pitbull, Flo Rida, Tinashe, Al Roker, Charly Arnolt

AJ STYLES VS. SHANE MCMAHON - 3* - Na start slušné, ale když jsem viděl, že mají zápas, tak jsme čekal velké věci a ty se bohužel nestaly. Průměr. KEVIN OWENS VS. CHRIS JERICHO - 3* - Skvělý feud, slabší zápas. FATAL 4 WAY DIVAS - 2* - V NXT by to byla pecka, ale po přesunu výš je jiskra vytrácí. TAG TEAM LADDER MATCH - 5* - Bohužel nejlepší zápas show. Hardy boyz se vrátili, což je balzám na wrestlingovou duši. Navíc jsme viděli několik super moves. JOHN CENA A NIKKI BELLA VS. MIZ A MARYSE - 2* - Nápad byl vlastně slušný, vtipný. Provedení byla americká sra*ka. SETH ROLLINS VS. TRIPLE H - 4* - Velmi dobrý zápas. To rozhodně ano. Navíc parádní feud! Ale přeci jen, chyběla tomu nadstavba. RANDY ORTON VS. BRAY WYATT - 4* - Zápas, průměr. Ale ta vizuální stránka brala dech! 6 DIVAS MATCH - 2* - A v tuhle chvíli šla celá WM do kopru. ROMAN REIGNS VS. UNDERTAKER - 1* - Dal bych klidně i odpad! Roman Reigns je to nejhorší, co WWE mohlo potkat.(25.6.2018)

Takto vyzerá oslava wrestlingu. Viem si niektoré zápasy predstaviť dynamickejšie, resp. ich závery dramatickejšie, ale ako celok ide o vymakanú show. Áno a efekty na vstupnej päťsto kilometrov rampe ozaj že stáli za to. Áno a ešte jedna zmena oproti rokom minulým. Po dlhých desaťročiach som WM nepozeral sám. WAW.(5.1.2018)

Priznávam, že občas sa mi pri wrestlingu podarí zaspať, ale naozaj len občas :) ale toto bola jednoducho BOMBA. 5 hodín nabitých famóznym wrestlingom, dokonalou show a premakanými efektami (a samozrejme sladkosťami, chrumkami a najúžasnejšou spoločnosťou). Víťazov jednotlivých zápasov by som občas zmenila, ale ja si počkám na víťazstvo tých správnych...Nikdy by som nepovedala, že ma wrestling niekedy tak dokáže uchvátiť. Ďakujem, že si ma k nemu priviedol :)(6.1.2018)

Nevěřím, že se WWE dokáže obnovit slávu své Attitude éry, ale věřím, že to, co předvedla letošní Wrestlemánie patří k topu, co může vyprodukovat. A díky tomu dávám plný počet. I když u spousty zápasů bych si přál jiný konec, musím celý koncept pochválit. Velmi se mi líbila proma k jednotlivým zápasům, bylo vidět, že si na nich scénaristi a střihači dali záležet. Po opravdu velmi dlouhé době, neskutečně povedené PPV!!!!!!!!!!(11.4.2017)

• Kevin Steen

• - Druhou oficiální skladbou show je píseň „Like a Champion“ od Danger Twins. (TheSpearCZ)

• - Jedná se již o třetí WrestleManii v řadě, kde byl Roman Reigns v main eventu (hlavním zápase show). (TheSpearCZ)

• - Třetí oficiální skladbou show je píseň „Am I Savage?“ od Metallicy. (TheSpearCZ)