Komentáře uživatelů k filmu (22)

 • elimS
  ***

  55% - komentář 20ti slovy: Občas vtipně podané, ale žádná pecka. Týpek má krizi, tak začne cvičit a chodí na plastiku. Zbytečně zdlouhavé. Lidé 45+ ocení více.(16.4.2019)

 • DaViD´82
  ****

  Když se nejhvězdnější a bulvárem nejobletovanější pár Francie rozhodne hrát sebe sama, zatáhne do toho svého potomka, rodinu, přátele a tématitují krizi středního věku, tak potenciál samožerství je nezměrný. Speciálně když si to Canet i natočil, napsal, hraje hlavní roli, jde o jeho krizi středního věku, smutní nad svou páprdovitost, usedlostí života ve stínu ještě slavnější a kariérně úspěšnější hvězdy než je on sám či je zhrozen, že herečtí kolegové jeho generace jsou za sexsymboly a on je přesným opakem... Jenže Canet tohle vše ví a jeho řešením je nastavení obou prostředníčků. Dělá si tak srandu ze všeho; sebe sama (stylizuje se do überdebila typického pro francouzské šílené komedie), filmového zákulisí, kolegů před i za kamerou (včetně svých skutečných producentů), klišé artových "já chudáček slavný s úspěšným životem" počinů, výstřelků celebrit i (hlavně a především) z diváka, protože jakkoli to započne normálně, tak čím pokročilejší stopáž, tím šílenější anarchie jdoucí natruc všemu co byste čekali, se z toho vyklube. Je to dokonce až tak svébytné, že to je lehké upřímně milovat či z duše nenávidět a nic mezi tím. Takto se rodí kulty. PS: Škoda jen, že nedotáhl i svou ex či skoro otce svého druhého dítěte; Diane i Brad by do toho dramatickým i komediálním talentem padli jak ulití.(3.2.2018)

 • Vitex
  ****

  Nemá to tempo, ale jinak je ten celkový koncept super :-)(23.1.2018)

 • Thomick
  *****

  Malinko přetažená stopáž (druhá půlka); veškerá jiná přetaženost naprosto v pořádku, však by si jeden tu domácnost i dovedl představit. Krize středního věku ještě nebyla taková zábava. [20. Festival francouzského filmu](25.11.2017)

 • poz3n
  ****

  Hodně zvláštní film, který osciluje někde mezi pseudorealistickým I'm Still Here a absurdní komedií o mužské krizi středního věku. První polovina filmu je bez nejmenších pochyb o dost lepší, než ta druhá, nicméně za celkové pojetí a nebojácný WTF závěr ty 4 dám. Logiku v příběhu nehledejte, alespoň ne od půlky dál. Konečně aspoň vím, jaké to je, žít s Marion. 7/10(14.12.2017)

 • Pedross800
  ****

  Film o krizi středního věku pro nás starší a pokročilé a promítačka až o půlnoci., dobrej vtip :-)..... Naneštěstí jsem se v lecčems s hlavním hrdinou poznal, takže nebylo tak těžké ty dvě hodky udržet pozornost a dost jsem se pobavil. Hlavní hrdina, herec čtyřicátník....takže chlap v nejlepších letech, že ano....pod dojmem rozhovoru a náznaků od mladší kolegyně začíná tak trochu vyšilovat, že už ho okolí bere za starou bačkoru a následuje tragikomickej sled událostí v kterým se snaží dokázat sobě a okolí, že to tak není. Takže námětově nic novýho pod sluncem, ale zahráno s vyhlášeným francouzským šarmem i vtipem gradovaným až do přeměny našeho chlapíka v ultrasvalnatého playboje umělého od hlavy po paty :-)) Jo a Marion jako jeho filmová i reálná manželka byla jako vždy cool a kouzelná. No a ted už mě omluvte, musím jít zvedat činky a na nějakej ten botox či jak se tomu tentonc nadává :-) LFŠ 2018(31.7.2018)

 • Fox85
  ****

  Původně jsem ani na tento film jít nechtěl, ale pobavil jsem se pořádně [LFŠ2017](12.8.2017)

 • Madluska
  ***

  Jak jen to napsat a neurazit... Bylo to... Prostě to bylo. Něco natočili, trochu se u toho pobavili, trochu si nakáleli do vlastního hnízda a divák může odejít domů s pocitem, že vlastně není jediná nula a že je vlastně i rád, že o něm nikdo neví. Případně si slibuje, že on takhle trdlovat nebude, až na něj čtyřicítka uhodí. Místy k pousmání, místy k odvrácení zraku. Prý komedie, ale po návratu domů mi do smíchu nebylo (tedy pokud jsem si nevzpomněla na krokodýla :-)).(14.1.2018)

 • MatchencoSouth
  ***

  V máloktorom dobre rozbehnutom filme nájdete tak zlý záver ako v Rock’n Rolle. Koniec v podstate vygumoval všetko, čo ste dovtedy videli - žiadne zaujímavé vyvrcholenie v ňom nečakajte. Guillaume Canet sa film snažili vygradovať do ešte väčšieho absurdna a napichal ho botulotoxínom tak, až celý vybuchol. Pritom prvé dve tretiny sú naozaj srandovné!(12.3.2018)

 • Myshkin
  ****

  Odvaha udělat si ze sebe srandu Canetovi, Cotillardové, ani legendárnímu Johnnymu Hallydayovi rozhodně nechybí.(4.3.2017)

 • dormouse
  *****

  Geniální! Ale není to film pro mladé diváky. Ocení jej až starší generace, která už si nějakou tou krizí středního věku prošla. Marion Cotillard je naprosto úžasná a poprvé mi nevadila. Film má takové perličky, jako návrat ke klasickým fórům, to jest někdo jde a spadne a kupodivu to pořád funguje. Rozhovor s novinářkou, s Guillaumovým otcem, pohled do filmu, který Guillaume točí a který je nesmírně blbý, pohled do seriálu o krokodýlech, to jsou takové krásné drobosti, které naplnily mé srdce radostí. Místy to připomíná Bláznivou střelu (hudební vstupy), je to mix humoru a společenské satiry, který nemusí každému vyhovovat, mne však nadchl.(27.11.2017)

 • Jaroslaf
  **

  "Ty nejsi žádnej vrabčák!" Pro mne velice špatně stravitelná ufňukaná zpověď jednoho chudáka s krizí středního věku. Viděl jsem s Guillaume Canetem i Marion už pár filmů abych si mohl udělat obrázek co a jak. Marion hraje jako vždy úžasně a obzvlášť pasáže s jejím ultraamerickým přízvukem s voláním do USA jsou nádherné, ale Guillaume mi nikdy moc nesedl a na jeho oči se vyloženě nepříjemně dívá. Ten utrápený výraz a jak mrtvo v nich má... to není hezké. Byl jsem tedy nepříjemně zaskočen že film se věnuje hlavně jemu a Marion je tentokrát spíše na druhé koleji. Námět filmu byl na půl hodiny, ne na 123 minut. (Viděno na LFŠ Uherské Hradiště.)(30.7.2018)

 • Saintcrux
  ****

  Film o chlapovi, ktorý má krízu stredného veku a totálne mu z toho prepne. Film sa pohybuje na hrane paródie, tragikomédie a drámy. Vo filme bolo veľa úsmevných momentov. Oceňujem aj hudobný výber a hlavne koniec, ktorý bol trochu prekvapujúci a neskĺzol do klišé. Ak chcete vidieť ako si dokáže známy celebritný pár urobiť zo seba srandu tak si to pozrite.(6.3.2018)

 • petite fille
  ****

  nikdy by som si nebola pomyslela, že ma takáto somarina pobaví ako sa pobavila, ale stalo sa (slzy v očiach miestami, vskutku!) ... je to dobre vymyslená a prekvapivo svieža hra s klišé.(6.12.2017)

 • PaRi
  ***

  Mě to neoslovilo. Krizi středního věku jsem neprožil a tak nevím jak se muži v téhle situaci chovají. Přišlo mi to hodně urputné a přetažené. Podruhé to vidět nemusím.(21.3.2018)

 • plo koon
  ***

  První polovina snímku funguje jako velmi vtipný vhled do duše čtyřicátníka v krizi, se kterou se velmi neobratně vyrovnává a je jen více k smíchu svým nejbližším i širokým masám, neboť jde o slavného herce. V druhé půli nicméně Canet už přestává mapovat chlápka, který by chtěl být zase (nebo možná poprvé) cool, ale snaží se více tlačit na pilu. Zběsilé nápady, vtipy a trapnost tak přebíjí poměrně civilní první polovinu. Velmi nevyrovnaný film, který je velmi zábavný, ale postupně zjišťujete, že sledujete naprostou blbost, u které se tvůrci chtěli hlavně zasmát sami sobě a svým kolegům.(7.8.2017)

 • teplic
  ***

  už vieme, čo sa stane, keď má francúzsky herec krízu stredného veku. cool. nič proti podivnostiam, mám rád, keď je film divný a inteligentný, ale dalo sa byť divný aj kratšie. pointa od začiatku jasná, tak načo ju stále hromadiť a nabaľovať? a záver teda nič moc.(15.3.2018)

 • klukluka
  *****

  Skutečná delikatesa pro milovníky filmů a psychická vzpruha pro muže, kteří se potýkají s krizí středního věku. Ta první výše zmíněná kategorie diváků si může díky Rock'n'Rollu poopravit svoji představu o za všech okolností vyjímečném životě svých hereckých idolů, ta druhá skupina- muži po čtyřítce- zjistí, že by je to zvláštní životní období mohlo sešrotovat ještě mnohem víc. Tedy pokud už nechodí stejně jako hlavní hrdina pravidelně na botox a do koutů nad čelem si nevlepují kusy chlupatýho koberce. Ale zase tak moc se z toho neradujte- celé je to jedna ohromná nadsázka. Nelze tedy vyloučit, že Marion Cotillardová se ve svém pařížském bytě nestará o záhon se zeleninou nebo že ty největší hvězdy současného francouzského filmu obrážejí ve volném čase Paříž na skútrech.(4.8.2017)

 • ProfiDivak
  ****

  Prvú polovicu tohoto šalátu som aj ja chcel hodiť tyčku nielen pri pohľade na to napredujúce monštrum, ale globálne z celého filmu, vtedy bola aspoň možnosť hodiť očko na Marion...ale postupne to šarlatánstvo začalo fungovať a v Amérike to už totálne zabili.(24.2.2018)

 • Pignon
  ***

  Hříčka o krizi středního věku dotažena ad absurdum.(26.11.2017)

 • Capri2016
  ****

  Začiatok filmu začína ako príbeh herca / manžela 40-nika, ktorý hrá role otcov a kvôli komentáru mladej kolegyne sa už necíti byť cool a zaujímavý pre ženy, aj keď žije v šťastnom manželstve a má status známej filmovej hviezdy. Kvôli pocitu, že ešte nie je starý a neušiel mu vlak, začína experimentovať s krášľovacími procedúrami a tiež začne aktívne posilňovať a brať anaboliká. A to privedie až do takého stavu, že sa z neho stáva mužská verzia Cuky-Luky. Ale vďaka zmene imidž a vďaka tomu, že sa začína hlavný hrdina priblížil určitému prototypu krásy, získava znova filmovú rolu (samozrejme už nie vo Francúzsku, ale v mekke okázalého života americkom Miami). Napriek vonkajšej zmene vizáže zostáva Guillaume stále dobrým otcom a priateľom svojej partnerky. Skutoční herci a skutoční životní partneri Guillaume Canet a Marion Cotillard si urobili paródiu zo súčasného sveta, ktorý sa vyžíva v kulte mladosti a krásy. Veľmi vtipná francúzska paródia s výbornými hereckými výkonmi. Bolo mnoho momentov keď som sa nahlas smiala a aj som plakala od smiechu. Svieža, tak trochu prehnaná komédia na odľahčenie všedných starostí života.(10.3.2018)

<< předchozí 1 2
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace