Chapter 8: Invisible Self (S01E08) (epizoda)

Drama / Mysteriózní

USA, 2016, 50 min

Očividně finále vyvolalo na netu neuvěřitelné rozpory. Někdo ho považuje za geniální, jiní za naprostý bulls*it. Já jediné co k tomu řeknu, že pilot a finále byly jediné dvě epizody, které opravdu za sledování celého seriálu stály. Je to bohužel málo..(8.1.2017)

Veľmi obstojné finále sezóny, ktoré vysvetlí to, na čo sa seriál celý čas pýtal, ale takým spôsobom, že si môžeme vybrať teóriu, ktorú chceme. Mnoho detailov sa nevysvetlí, čo považujem za zámer ohľadom série druhej, mne v princípe k vytvoreniu si celkového názoru zobrazené a vyslovené stačí. Vrátane poslednej vety. Kto je záhadný terapeut? Prečo sa jeden člen z piatich neúčastnil doktorových pokusov? Sú knihy narafičené? Atď. To sú otázky, ktoré mnohým fanúšikom pred začiatkom druhej série nebudú dať spávať. Viac dojmov v komentári k celému seriálu.(8.1.2017)

• brondy

V každom seriáli aj v každom filme dúfam že na záver mi proste tvorcovia len tak neukážu prostredník s jedným veľkým "hááááá-háá.. naletěls, naletěls.." ||||||| SPOILER ALERT |||||||| Je to trapné a neoriginálne nakoniec seriálu povedať, že si to celé Červená čiapočka len vymyslela.. no napriek tomu jej hlúpy vymyslený tanec zachráni školu.. F\/CK OFF.(29.12.2016)