Anderton

Tretí diel má úplne odlišný charakter ako nadupané prvé epizódy. Sledujeme skupinku ľudí, ktorí sa stretávali s Prairie počas prvej série a nie je to ani zďaleka taká zábava, ako ústredná dejová línia. Navyše dialógy nie sú príliš šikovne napísané, postavy sa pýtajú "What does it mean?", alebo konštatujú "I don´t know" a podobne a možno aj preto táto epizóda nešľape ako by mohla. ()

Martrix

No...vidím tady velmi podobný průběh jako měly Stranger Things. Druhá řada byla taky ve všech ohledech nabušenější, hollywoodštější, plnotučnější...nebylo co jí vytknout. Přesto se nezdála být lepší, než ta první. Najednou bylo pryč překvapení a přestože se většina očekávání naplnila...bylo to chladně propracované a jaksi umělé, na jistotu. Tato epizoda byla velmi dobrá, přesto na mě působí prvoplánovitě a podbízivě pro komerčního diváka. Což umocńuje další gay scéna, při které se mi chtělo zvracet. Nejsem homofob, ale mám plný zuby toho, jak jsou všude nacpaní neheterosexuálové, jako by jich nebylo 5, nebo kolik procent jich údajně je, ale aspoň polovina populace. ()