Chapter 4: SYZYGY (S02E04) (epizoda)

Drama / Mysteriózní

USA, 2019, 1 h 3 min

Režie:

Zal Batmanglij

Kamera:

Steven Meizler
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

 • Anderton
  ****

  Znova sa dostávame do žánru detektívky, pričom spájajú spoločne sily obe hlavné postavy, teda Prairie a detektív. No a hneď sa posúvajú vpred, až do ťažko uchopiteľného finále. V ňom sa prejaví to, či ste naladení na spoločnú vlnu tvorcov, alebo nie. Ak nie, tak zrejme v sledovaní pokračovať už nebudete, asi by ste iba ďalej nadávali. Každopádne sa dej vyvíja rýchlo vpred, dostaneme sa tam, kde sme si možno zo začiatku mysleli, že sa dostaneme až na konci sezóny, totiž k tajomným dverám. Čo je za nimi, bude snáď predmetom druhej časti druhej série.(23.9.2020)

 • Remivsremi
  ****

  Už se tady objevuje i Cthulhu. Jsem ztracený.(23.3.2019)

 • Martrix
  ***

  Uf, začíná to být zmatené, ale ne tím chytrým způsobem, kde se na diváka vybalí zajímavá pointa. Je to překombinované. Přibyla nová zajímavá postava, stalo se hodně věcí, scéna s chobotnicí byla dost úleťácká...prostě je to mišmaš. Jako by se tvůrci utrhli ze řetězu. Přesto je to dost zajímavé, aby měl člověk chuť to dokoukat.(1.10.2019)

 • zsn
  ***

  Ok, čtvrtý díl si svým nejvyšším hodnocením vybojoval mou výdrž do konce série. Vše díky chobotnici.(1.7.2019)

 • Franc1s
  *****

  Nechtěl jsem psát komenty k jednotlivým dílům, ale tohle už mě odrovnalo...Sakra, co ještě mám čekat??? (Myšleno v dobrým:) Kdybych tak měl čas a celou druhou sérii dal najednou... Opravdu tohle je něco!(17.9.2020)