poster

Poslední ninja (TV film)

 • anglický

  Last Ninja, The

 • slovenský

  Posledný nindža

Akční / Krimi

USA, 1983, 85 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

 • Nihlathak
  *****

  když jsem byl hodně malej, chodil jsem se k tetě dívat na filmy, protože jediná z okolí měla slušné video. Měla nahraná kvanta filmů, jeden horší než drhuhý... Poslední ninja, Bláznivá mise, Bláznivé poslání, NEní čas umírat, Heroin a podobně. Na tenhle céčkový vzpomínám s velkou nostalgií :-)(20.4.2008)

 • Raphaell
  **

  Vidět to v dávných dětských časech, nejspíš bych byl nadšený. Přitom by mi stačil záběr, jak ninja chodí po řetěze. Hned bych také vytáhnul z šuplíku hůlky haši a zkoušel s nima lovit mouchy. Jenže teď už vidím všechny ty naivní chyby. Japonce hrají ve většině případů Číňané, sakura je dívčí jméno a ne příjmení (alespoň jsem se s tím zatím nesetkal) a netřeba zmiňovat to, že choreografie zdejších soubojů se realitě neblíží ani na kilometry. Ale i přesto jsem to s notnou dávkou ninja síly dokoukal.(7.4.2013)

 • ajaxx
  *****

  Možná se budou zdejší kritikové divit, ale pravdou je, že to je co do stylu boje a akce jeden z mála "reálných" ninja filmů. Pokud opomenu nevalné herecké výkony, pro toho, kdo o ninjutsu alespoň něco ví, je tohle víceméně jeden z nejskutečnějších znázornění toho, jak ninjové skutečně fungovali. Až na detaily (uzmutí právě drženého kapesníku bylo vskutku úsměvné)... proto dávám nejvyšší hodnocení, jelikož si to tento nedoceněný snímek zaslouží.(18.1.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace