Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Boxer Chris (Til Schweiger), namydlený herec Petr (Jan Josef Liefers) a šílený marketingový specialista Max (Matthias Schweighöfer) léta šetřili peníze na své životní sny, na budoucnost! Naneštěstí pro ně, bankovní manažer Schumacher (Thomas Heinze) úmyslně nechá jejich investiční účty padnout na nulu, aby se zbavil neurotického investičního poradce Tobiase (Michael Bully Herbig). Všichni čtyři muži proto najednou čelí nejisté budoucnosti. A tak vymyslí šílený plán... (Falcon)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (51)

Marze 

všechny recenze uživatele

Filmu chybí dvě zásadní věci. Nedostatek napětí a skutečného humoru. Režisér Petersen nemá v této oblasti dost zkušeností. Motivace zlosyna je krkolomná a po úvodu, který představuje čtyři hrdiny sledujeme v druhé kapitole krok za krokem modelové schéma plánování, testování a provedení loupeže, kde záchytné body úsměvu tvoří proměna stydlína v drsňáka a zejména originální využití papeže. Nejvydatnější je kapitola třetí, ve které se vyšetřuje, improvizuje a intrikuje, ale tu už jsem dřímal. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Tento film neberte vážne! Jediným cieľom tvorcov totiž bolo natočiť „ľahkú“ komédiu bez „vážnejších“ momentov. Rola boxera Chrisa je pre T. Schweigera akoby šitá na mieru. PS.: „Dobre chlapi! Kto má tašky?“ „Ja som si myslel, že si ich vybral z auta.“ „Rýchlo!!!!“ Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Reklama

Bragi66 

všechny recenze uživatele

Dobrá německá komedie - to je něco, co se v našem vesmíru takřka nevyskytuje. Tenhle film, který natočil v německé produkci (ve svém postholywoodském období) režisér Wolfgang Petersen, by mohlo být tou příslovečnou bílou vránou. Jako režisér má za sebou pár domácích i světových gólů, ale tohle je docele dobrá "malá domů". ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Wolfgang Petersen se zřejmě chtěl rozloučit feel good pohodičkou, takže si vybral čteřici sympatických looserů a vnuknul jim nápad že by se mohli pokusit vyloupit banku. Nevadí mi že si za pár dní na film stěží vzpomenu. Potěšil mě fakt, že Němci nejsou s humorem až tak marní jak předvádějí v sérii Fakjů pane učiteli. Til Schweiger je stále bůh! 60% ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Líbí se mně, když někdo vysmrkne parádičku jakoby se nechumelilo. Tohle není vrchol filmařský evoluce, uznávám, ale kdybych tak jako Peterson uměl lehce něco vysmrknout i já, nemusel bych se už druhej tejden trápit s rymičkou. Navíc to vypadá, že po německým filmu se mi začínaj líbit aj německý holky... ()

Galerie (33)

Související novinky

Zemřel režisér Wolfgang Petersen

Zemřel režisér Wolfgang Petersen

16.08.2022

Ve věku 81 let zemřel slavný německý filmař Wolfgang Petersen. Režisér se proslavil v roce 1981 snímkem Ponorka, který obdržel šest nominací na Oscara. Tento úspěch vedl o tři roky později k dětské… (více)

Reklama

Reklama