Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Při přepadení benzinové pumpy umírá pokladní. Ze záběrů na kamerách Specialisté zjišťují, že byl jeden z lupičů zraněn. Pátrají po okolních nemocnicích. O pár hodin později vychází najevo, že při jednom z výjezdů zmizela sanitka i s posádkou. Začíná boj o čas, při kterém jde o životy záchranářů, ale i o život zraněného mladičkého lupiče. (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Herci se tak nějak snažili, seč mohli, ale přece jen, kde je blbý scénář, moc toho neuhraješ. Manžel se občas choval divně, ale pak chladnokrevně zastřelí prodavače na benzínce, nechápe, že mu v záchrance syna neodoperují a furt chce, aby operovali (Co si myslel? Že po operaci syn zdravý vyskočí a oni odběhnou do bezpečí? Tak blbý asi nebyl, když vedl předtím úspěšnou firmu.), dva doktoři se na sebe jen významně dívají, místo aby do té pistole na podlaze prostě kopli, logika hadr. Kdyby aspoň jednoho ze záchranářů hrál Kozub, byla by legrace. Hvězdu dávám právě za herce, zvlášť Ditu Kaplanovou. ()

sorrow odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opět silný příběh… Lupiči z benzínky totální retardi (jedou si během čtyř dnů 3x místo před činem obhlídnout), další retard byl ten prodavač z benzíny, který byl asi nějaký oddaný zaměstnanec roku (pracoval tam 3 měsíce, ale pro majitele pumpy by se nechal klidně zabít, aby nepřišel o 15 000 Kč) a největší retardi jsou sami Špecialisté, kteří jsou pár metrů od místa, kde byla sanitka, ale neslyší výstřel, neslyší odjezd sanitky. Navíc Kovář, který by jako policista měl mít smysl pro detail ani neví, že má tatík narozeniny a myslí si, že tatík zase o něco více zdementněl, když žádá oslavu, několikrát musí být urgován, aby nezapomněl ten dort, a ještě se třikrát musí zeptat, že má koupit punčák, protože ten má starý Kovář rád. Mimochodem, kde vzali ti zloději z pumpy zase ty pistole??? Tady prostě v každé krimi mají všichni pistole, jakoby je bylo možné koupit v každém hobby marketu jako hrábě nebo lopatu... A opět jsme zde měli stále se opakující vložku Berana a Šafářové – ona si domlouvá večeři po telefonu, on má našponované uši, ona zase volá a potvrzuje večeři, on opět žárlivě naslouchá, abychom se dozvěděli, že jde zase s maminkou, což bylo opravdové a nečekané vyvrcholení této epizody. To už tady přece jednou bylo s tím divadlem. Ještě že se přiznala a Beran jí zase nemusel prohrabávat věci ve stole. Tohle je ŠÍLENOST!!! ()

Reklama

Reklama