Reklama

Reklama

Specialisté - Série 5 (2020) (série)


Romeo a Julie (S05E22)

(epizoda)

Obsahy(1)

V odstaveném kamionu jsou nalezena těla mrtvých běženců ze Sýrie, plus několik přeživších. Byli otráveni nemrznoucí kapalinou. Podezřelými jsou řidič, i majitelka spediční firmy. Případ se zkomplikuje, když Specialisté zjistí, že běženců bylo o dva víc a ti jsou někde v Praze na útěku... (TV Nova)

Recenze (5)

honajz odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Migranti, pardon imigranti, ačkoliv tihle mohli zůstat v Turecku, ale ne, museli ausgerechnet do Čech a do Práglu, jsou hodní, ááno? Jsou takoví miloušcí, i když zrovna lejí do koly chladicí směs, takže jim policisté přejí jen podmínku a neúmyslné zabití za vraždu čtyř lidí. A abyste, vy lůzo tupá, nebyli na pochybách, i Češi přece migrovali do zahraničí. Sorry, ale na ideologické agitky v novém hávu už su fakt starý. Jinak příběh nuda až na půdu a policajti opět tupci na n-tou, protože stačilo, aby po zatčení řidiče prohledali jeho chatu a bylo by. ()

dyfur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

....téma zobrazená v tejto časti je mi vzdialená.....len poznámočka :zachraňujú sa životy ľudí, ktorý sú v ohrození života (tu Sýria) -ok- a potom len čo sú v bezpečí ...sú schopný prizabiť vlastnú dcéru - lebo sa nechce vydať sa otcovho favorita....hmmm Európa Európa kam ideš ....?   ako kriminálka tiež nuda - skôr by sa mohlo napísať Federálna kriminálna ústredňa pátra....PS:utekajú zo Sýrie - sem - nie je bližšie Jordánsko,Saudská Arábia,Kuvajt,SAE atď.....kde sú mentalne podobne na tom...? ()

sorrow odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Při tom vyšetřování mě nejvíce zaujala skutečnost, která už zde byla zmíněna. V chatové osadě je dopaden řidič kamiónu, který je celkem důvodně podezřelý z vraždy 4 migrantů a tým Špecialistů nenapadne prohledat jeho chatu a pak ještě další skutečnost, že při nálezu kamiónu s dvěma návěsy jsou v jednom návěsu nalezeny 4 mrtvoly, ale nikoho z celého týmu nenapadlo prohledat i ten druhý návěs, jako že i tam by třeba mohla být nějaká mrtvola, nebo živý migrant, už vlastně skoro jeli pryč a až po zaslechnutí ťukání došlo expertovi Strouhalovi, že by tam mohl být ještě někdo, navíc to ťukání přece už slyšel ten člověk, co ten odstavený kamión našel, nebo si myslel, že tam ťukají ty 4 mrtvoly??? Přece když někde najde policie 4 mrtvoly, musí to místo důkladně ohledat, tam nemůže zůstat kámen na kameni… Jinak Tom je hrozný tvrďák, fakt mu to moc věřím, ještě že si vzal tu Šafářovou pod křídla, no jestli ji chce tímto způsobem sbalit, to nevím jestli uspěje. Jinak k těm osobním životům těch čtyř Špecialistů, nějak mně nepřijdou normální, Tom bez partnerky, jen v práci slintá po Šafářové, Šafářová bez partnera, asi to nepotřebuje a vystačí si v životě s prací a občas zajít s maminkou do divadla, Kovář bez partnerky hospodaří doma se synem a tátou a Strouhal se snaží nějak slepit svůj bývalý vztah, prostě scénárista si s nějakými osobními životy našich „hrdinů“ moc hlavu neláme. Jejich život je pouze práce, víc k životům nepotřebují… ()

Reklama

Reklama