Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Martina Kováře osloví jeho bývalá spolužačka Marie s žádostí o pomoc pro manžela své dobré kamarádky, který naletěl podvodnici. Zároveň je v pražském hotelu nalezena mrtvola muže, který zemřel násilnou smrtí. Policisté zjišťují, že jsou oba případy zvláštně propojené a Marie i Kovář se dostávají do potíží, které můžou mít fatální následky. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Agilní spolužačka detektíva Martina Kováře v podání Preissové namočí specialisty do případu obchodu transplantace ledvin. Nějak mi přišel tenhle díl i míň hloupej, ale spíš už jsem na Specialisty nějak otrnulý, protože mi dokonce jedna postava začíná být i sympatická. Dneska jsem ale poprvé zjistil jméno herečky, jejíž tvář už jsem zahlédl v Ulici jako zdravotní sestřičku ze zubařské ordinace Rybové. Dvě hvězdy za Natalii Golovchenko. ()

sorrow odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Taková úplně normální road movie v obytňáku. Ale kam ten řidič jel a proč unášel i tu svoji kamarádku, to ví asi jen pan scénárista Šveda. Asi chtěl hluboko v lese vyříznout z těla té Ukrajince ledvinu, hodit si jí do batohu, nabrat směr nemocnice a tam požadovat po lékařích, aby ledvinu voperovali jeho manželce… Pachatel měl opět pistoli, podle tohoto seriálu je zde ozbrojeno 90 % populace, v každé epizodě má někdo pistoli. Další z případů, který souvisí přímo se Specialisty, zase taková ta známá náhoda, kámoška přijde za Kovářem s žádostí o pomoc, na druhém konci Prahy někdo někoho zavraždí a krásně se nám to propojí do jednoho případu. To už působí jako desetkrát vymačkaný citron… ()

Reklama

Reklama