Cestu mladé rodiny na dovolenou přetne tragická událost, když jejich auto zasáhne těžká betonová kachle shozená z mostu. Svědkem celé události je Kovář, kterému bohužel zemře pod rukama manželka řidiče. Celý případ se tak pro něj stává osobní. Ze smrti ženy policisté podezírají muže, který už minulosti z téhož mostu předměty házel, majitele stavby, ze které kachle pocházela, nebo skupinku znuděných teenagerů. Kovářovi, nastartovanému najít a potrestat viníka, se poslední možnost ani trochu nezamlouvá. (TV Nova)

honajz odpad!

Jau! Tvůrci divákům taky hodili na hlavu betonovou desku, a i když se z toho snaží v závěru vylhat, jak to jde, motivace pachatele je natolik absurdní, až je to směšné. Kdyby se všichni furt netvářili tak strašně děsně vážně. ()

mira007

Pochvala pro režiséra, v několika počátečních  momentech akce to filmařsky vypadá opravdu jako dospělý moderní film kamera, střih, hudba.. ale samozřejmě že scénáristicky je to totální bída a ten pachatel , to byla vycucaná demence z prstu. ()

sorrow

Mě tohle fakt nepřestane bavit. Psal jsem to u předposlední epizody a je to tu zase. Opět jeden ze specialistů je přítomen u vraždy / zabití. Ty nemusí nikdo k případům volat, oni si je najdou sami… Ten scénář je stále stejná katastrofa, chování postav (kamarádka co nejprve vše sama od sebe policistům vyklopí a druhý den dělá hysterické scény, hází na policisty lahev a nadává jim, dále vrah, který tohle provede, proč to vlastně provedl?). A vyšetřování, zase se jedou po pár dnech podívat po okolí místa činu, v trávě najdou kus sklíčka a hned je jasné, že to musí být sklíčko z kola toho kluka, pak najdou i jeho kačenu, kterou si opilý mladík před pár dny odložil, a to zrovna vedle auta, které tam jako náhodou stále stojí na stejném místě a jako náhodou má v sobě zabudovaný alarm, ze kterého lze zjistit přesný čas jeho spuštění a nakonec ještě věnec od anonyma, který Kováře ihned zaujme, kdy se během jednoho dne podaří dohledat jeho kupce, tedy vraha. A celé vyšetřování úplně zbytečné, protože vrah se přijde udat sám. ()